Заява-заперечення нотаріусу з приводу вчинення виконавчого напису

У випадку, якщо ви отримали вимогу про повернення кредиту та колектори («Веста», «Укрфинасгруп», «Финрайт», «Кредит-капитал», «Укрборг», «Росвен»)погрожують вчинити виконвчий напис, це заперечення проти дій колекторів буде корисне вам.

Нотаріуси, які працюють з колекторами і роблять виконавчі написи: Колейчик В. В., Коваленко О.М., Горай О. С., Бондар І. М., Разумова О. І., Харою Н. С., Гамзатова А. А., Швець Р. О., Куба Ю. В., Линкевич Б. А., Кондратюк В. С.

Приватному нотаріусу КМНО: _________________________________
03131, м. Київ, вул.. Передова, __________

Громадянина України: ________________________________
02232, м. Київ, просп.. Маяковського, ______, кв.___ 

Представник: Майоров Василь Олександрович
04116, м. Київ, вул. Шулявська, 5, оф.2 

Заперечення щодо вчинення виконавчого напису нотаріуса

Mayorov advokat

       До Вас звернулося ТОВ «Кей-колект»» з заявою про вчинення виконавчого напису з метою звернення стягнення на предмет іпотеки – садибу, що знаходиться за адресою:  Київська обл, смт. Гостомель, вул.. Калініна, ____.

     Зазначаю, що вказана заява є незаконною і відсутні підстави для вчинення зазначеного  виконавчого напису, обґрунтування чого полягає в наступному:

1.Вищевказаний заявник звернувся з вказаною заявою з порушенням ст. 88 ЗУ «Про нотаріат» відповідно до якої  нотаріус  вчиняє  виконавчі  написи за умови, що  з  дня виникнення права вимоги  минуло  не  більше  трьох  років.

Потрібно зазначити, що з дня виникнення права вимоги минуло вже більше 3 років, що унеможливлює вчинення виконавчого напису, обґрунтування чого полягає в наступному:

1.     Право вимоги за спірним кредитним зобов’язанням виникло 08 травня 2009р., оскільки ця дата була визначена кредитором як строк настання виконання кредитного зобов’язання у повному обсязі, і можна зробити висновок, що саме з цього дня, у випадку невиконання кредитного зобов’язання, і виникло у іпотекодержателя право пред’явити вимогу про виконання іпотечного зобов’язання. Доказом зміни строку виконання кредитного зобов’язання у повному обсязі є копія вимоги про дострокове виконання кредитного зобов’язання з відміткою про її отримання.

    Отже, іпотекодержатель міг звертатися з вимогою про виконання іпотечного зобов’язання (вчинення виконавчого напису) лише з 08.05.2009р. по 08.05.2012р.

2. ТОВ «Кредитні ініціативи» подало заяву про вчинення виконавчого напису під час дії  ЗУ «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», який забороняє  звернення стягнення іпотечне майно.

    Вказаний вище закон забороняє саме звернення стягнення на предмет іпотеки, а не зокрема виконання виконавчого документу про звернення стягнення, оскільки ст. 33 ЗУ «Про іпотеку» встановлює, що звернення стягнення на предмет іпотеки може мати місце за рішенням суду, за виконавчим написом нотаріуса та в позасудовий порядок, а закон про мораторій передбачає саме «заборону на стягнення», що в розрізі ст. 33 ЗУ «Про іпотеку» тлумачиться як заборону на звернення стягнення та як наслідок заборону на вчинення виконавчого напису.

3. Виконавчий напис не може бути вчинений оскільки право користування на предмет іпотеки мають діти, що унеможливлює звернення стягнення на предмет іпотеки без згоди органу опіки та піклування.

4. ТОВ «Кей-колект» не мало право звертатися з заявою про вчинення виконавчого напису оскільки воно не є кредитором за зобов’язанням, боржником в якому виступає боржник. Вказана обставина підтверджується судовими рішеннями, якими встановлена ця обставина.

Зазначаю, що вище викладені лише основні підстави для відмови в задоволенні заяви про вчинення виконавчого напису і що існують і інші підстави.

      На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

1.Відмовити ТОВ «Кей-Колект»» в задоволенні заяви про вчинення виконавчого напису.


Додатки:
1.Вимога про дострокове виконання кредитного зобов’язання;
2.Копії судових рішень, які підтверджують відсутність у заявника статусу кредитора.
3.Копія довіреності.


Майоров В.О.                                 _________________                          06.04.2019р.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

 

Зразок рішення суду про скасування виконавчого напису нотаріуса

НАПИС Андрикевич

osporili ispolnitelnuyu nadpis notariusa ukrsotsbank2