Запит до Мінюсту з приводу припинення іпотеки (Укрсоцбанк)

Головне територіальне управління
юстиції у Київський області


Шевченку Олексію Валерійовичу 
Адреса: 02002, Україна,  м.Київ,
вул. Є. Сверстюка, 15

ПІП
Адреса: 08293, Київська обл., м._____________А
                                       к.т. __________


Скарга на дії реєстратора Виконавчого комітету  Ірпінської міської ради
Київської області __________.19.10.2017 року реєстратор Виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області ______ здійснив державну реєстрацію земельної ділянки (номер запису про право власності ______) та житлового будинку (номер запису про право власності _____) за адресою: Київська обл., _____ (Додаток № 1). Власником вищезазначеного нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав, за результатами вищезгаданих записів, було зазначено ПАТ «Укрсоцбанк».
 В жовтні 2017 року мені, як власнику вищезазначеної нерухомості, стало відомо, що усі документи, на підставі яких були внесені зміни до Державного реєстру речових прав на користь ПАТ «Укрсоцбанк», є підробленими і містять завідомо неправдиві відомості. Тому я звернувся до реєстратора виконавчого комітету Ірпінської міської ради _____, який погодився з моїми доказами про те, що документи, на підставі яких він вніс зміни до  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, є сфальсифікованими і скасував своє рішення про перереєстрацію моєї нерухомості  на користь ПАТ «Укрсоцбанк».
 З цього приводу стосовно посадових осіб ПАТ «Укрсоцбанк» Ірпінським відділом поліції Головного управління  Національної поліції в Київський області було відкрито кримінальне провадження № _____ за статтями 190 та 366 ККУ (шахрайство та підробка документів). Слідство триває.
Крім сфабрикованих документів, для реєстрації прав власності на вищезазначену мою нерухомість ПАТ «Укрсоцбанк», згідно пп. 3 п. 1 ст. 2 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав», надав заяву з припинення іпотеки (як іпотекодержатель, тобто, як особа, в інтересах якої була установлена іпотека) та заяву на припинення обтяжень (як особа, в інтересах якої були установлені обтяження). З заявами про скасування іпотеки та обтяжень ПАТ «Укрсоцбанк» повинен був звернутись ще в 2013 році, коли закінчився строк давності на основне кредитне зобов’язання і ПАТ «Укрсоцбанк» втратив право на вимоги про стягнення на предмет іпотеки. Тому заяви на припинення іпотеки та обтяжень і подані до них документи відповідають діючому законодавству і реєстратор _____на законних підставах виконав реєстраційні дії щодо скасування іпотеки та обтяжень стосовно приватного будинку та земельної ділянки за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. _____. Таким чином, на 29.10.2017 року у Державному реєстрі речових прав відомості про державне реєстрацію іпотеки та обтяжень, стосовно вищезазначеної моєї нерухомості, були відсутні (Додаток №1)
 
14.01.2018 мені стало відомо, що у Державному реєстрі речових прав стосовно моєї нерухомості з’явились відомості, які невідомо коли, невідомо ким і на підставі чого були внесені (Додаток 4).  
В пп. 4 п. 1 ст. 3 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав»  зазначено,  що відомості до Державного реєстру прав вносяться виключно на підставах та в порядку, визначених цим Законом.
В ст. 27 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав» зазначені підстави для державної реєстрації прав. Жодних підстав для внесення відомостей стосовно моєї нерухомості до Державного реєстру прав  не існує.
Я, як власник нерухомого майна, не звертався до реєстратора з жодними заявами стосовно реєстрації будь-яких прав.
ПАТ «Укрсоцбанк» не звертався з будь-якими вимогами до суду, ані відносно позичальника, ані відносно колишнього майнового поручителя, а саме - моєї покійної мами, ані відносно мене, як теперішнього власника нерухомості. У мене відсутні будь-які відносини з ПАТ «Укрсоцбанком».
Рішення про припинення іпотеки та обтяжень реєстратором були прийняти на підставі заяв особи, в інтересах якої були установлені іпотека та обтяження, тобто на законних підставах і тому підстави їх скасування – відсутні.
Відсутні будь-які судові спори та рішення суддів стосовно вищезазначеної моєї нерухомості.
На підставі вищевикладеного та керуючись ч. 1, ч. 6 ст. 37 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав»,
 
ПРОШУ:
Внести зміни до записів Державного реєстру прав  та єдиного реєстру заборон відчуження стосовно нерухомого майна, яке належить мені на правах власності: приватного будинку та земельної ділянки за адресою: Київська обл., м. Буча, вул. _____, а саме скасувати наступні записи:

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!