Як отримати інформацію у виконавця (зразок заяви 2021)

Отримання інформації у приватного або державного виконавця може бути необхідним у багатьох ситуаціях, наприклад, якщо ви бажаєте дізнатися про стан виконавчого провадження, щоб зрозуміти, чи була виконана судова рішення, яка стосується вас.

Ось крок за кроком інструкція про те, як отримати інформацію у приватного або державного виконавця:

Знайдіть контактні дані виконавця. Якщо виконавець державний, то ви можете знайти контактні дані на сайті Міністерства юстиції України, де є реєстр державних виконавців. Якщо виконавець приватний, то зв’яжіться з ним.

Зверніться до виконавця з запитом на надання інформації про стан виконавчого провадження. Запит може бути у формі електронного листа, заявки або особистого звернення до виконавця.

У запиті необхідно зазначити конкретні питання, на які ви хочете отримати відповідь, та вказати свої контактні дані, щоб виконавець міг зв'язатися з вами.

Виконавець має право вимагати від вас підтвердження вашої особи та інтересу у справі. Для цього може знадобитися копія вашого паспорту або іншого документа, який підтверджує вашу особу.

Виконавець має зобов'язання надати вам інформацію про стан виконавчого провадження протягом 10 днів з моменту отримання вашого запиту. Якщо виконавець не надав відповідь, ви можете подати скаргу до відповідної виконавчої служби або до відповідного органу державного управління.

Якщо ви отримали інформацію про стан виконавчого провадження, але у вас виникли додаткові запитання або потреби в додатковій інформації, зверніться до виконавця з проханням надати більше деталей або роз’яснень.

Якщо виконавець не може надати вам інформацію, наприклад, через конфіденційність чи інші причини, він повинен повідомити вам про це в письмовій формі та пояснити причини.

Якщо ви виявили помилки або неточності в інформації, отриманій від виконавця, повідомте його про це та запросіть виправлення.

Отримання інформації у приватного або державного виконавця може зайняти певний час, тому вам слід бути терплячим та готовим до діалогу з виконавцем. Також, будьте ввічливими та поважайте права виконавця, він зобов'язаний дотримуватися законодавства та захищати права всіх сторін у виконавчому провадженні.

До Деснянського районного відділу державної
виконавчої служби у місті Києві Центрального
міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

ПІП_______
ІПН: _______
Адреса:_______

ВП:______

Заявапро надання інформації

Прошу надати інформацію чи відкривалися Деснянським районним відділом державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) виконавчі провадження на підставі виконавчого листа №_____ від 25.02.2016 року чи по іншим справам відносно _______ в інтересах ПАТ «ІНВЕСТ-КРЕДО».
Якщо відкривалися прошу повідомити коли відбувалися зазначені відкриття та коли відбувалися повернення вказаного виконавчого листа або закінчення виконавчого провадження, або знищення ВП (прошу зазначити календарні дати).
Інформацію прошу надати, в тому числі, по наступним провадженням:
1. ВП:50661423
2. ВП:52499961
3. ВП:49051456
4. ВП:50661446

Відповідь прошу надіслати на електронну пошту_______________________ та на адресу:__________________.

 

Як списати борг через банкрутство фізичних осіб

 

 

Зразок рішення суду про скасування напису виконавчого листа

 

vechera final