Відстрочка повернення кредиту

Ця заява знадобиться особам, які є боржниками за кредитними зобов'язаннями, за яким судом стягнено заборгованість і потрібен час щоб ці зобов'язання виконати, а тому потрібна відстрочка виконання такого судового рішення.

До Святошинського районного суду м.Києва
 
Позивач: Акціонерне товариство «Український інноваційний банк»
В особі Київської філії
03150, м.Київ, вул. Антоновича (Горького), 43
Тел. 247-21-96
 
Відповідач-1: Товариство з обмеженою відповідальністю
«______________________________________»
Адреса: ________________________________________________
 
Відповідач-2 (ЗАЯВНИК): __________________________________
Адреса: ________________________________________________
 
Суддя: Кривов'яз А.П.
Справа №______________

 
Заява
про відстрочку виконання рішення

15.10.201_ року суддею Святошинського районного суду була розглянута справа за позовом АТ «Український інноваційний банк» до ТОВ «_________________________________» та _______________________________ про стягнення заборгованості за кредитним договором і за результатами її розгляду ухвалено рішення, яким позов задоволено в повному обсязі та стягнуто 6 249 785 грн. 48 коп.
В апеляційному порядку рішення не оскаржувалось, набрало законної сили і 23.03.201_ і позивачем було отримано виконавчий лист. Існує необхідність у відстроченні виконання рішення на строк один рік, обгрунтування чого полягає в наступному. Потрібно зазначити, що існують обставини, внаслідок яких Боржник не може в даний час виконати рішення і його виконання потрібно перенести. Це такі обставини:
1. Квартира за адресою: м.Київ, пр.-т Перемоги, ___, кв. ___ знаходиться в іпотеці за кредитною угодою №___. Іпотекодавцями виступають: ___________________________________________. На даний час це єдине їхнє житло, де вони всі зареєстровані.
2. _______________________________ (дружина боржника) не працює та знаходиться на пенсійному забезпеченні, про що свідчить пенсійне посвідчення.
3. У ___________________________________ (син боржника) 01 травня 201_ року народилась донька________________________________, про що свідчить свідоцтво про народження. Таким чином, _________________ разом з дружиною та новонародженою донькою будуть проживати за адресою: м.Київ, пр.-т Перемоги, __, кв. ___, і будь-які дії виконавчої служби можуть негативно вплинути на стан здоров'я матері та немовляти (нервова напруга, зникнення молока, тощо).
4. Фактично, ______________________ з сином є єдиними утримувачами в сім'ї: двох жінок з немовлям.
Таким чином перелік підстав для відстрочки, визначений ЦПКУ не є вичерпним, з урахуванням наявності та поважності обставин, які дають підстави для відстрочки. Також вказуємо, що вини боржника у створенні таких обставин немає та застосування відстрочки виконання рішення у такому випадку не завдасть шкоди стягувачу, оскільки вартість квартири значно перевищує суму боргу
На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:
1. Відстрочити виконання рішення Святошинського районного суду суду 15.10.201_ року по справі за позовом за позовом АТ «Український інноваційний банк» до ТОВ «_______________________________» та _____________________________ про стягнення заборгованості за кредитним договором на один рік.

Додатки:
1. Свідоцтво про народження;
2. Пенсійне посвідчення;
3. Копія паспорта з реєстрацією;
4. Копія свідоцтва про право власності на квартиру;

____________________________ _______________ «__»___________201_р.

Korotya advokat