Скарга на виконавця по виконавчому напису

Ситуація відносно якої подавалася скарга: Був вчинений виконавчий напис нотаріуса відносно звернення стягнення на предмет іпотеки, який вподальшому був пред'явлений до виконання і було відкрито виконавче провадження. Ми звернулися до суду з позовом про скасування цього виконавчого напису і з заявою про зупинення виконавчого провадження.

 

Korotya advokat

Заява була задоволена - була постановлена і видана ухвала про зупинення виконання виконавчого напису нотаріуса, яка була подана до виконавчої служби, але державний виконавець не зупинив виконавче провадження, що зумовило подання цієї скарги.


До Шевченківського районного суду м. Києва
03680, м. Київ, вул.Дегтярівська, 31-А
Скаржник: ______________________________________________
Представник: Коротя Роман Олескандрович
01001, м. Київ, вул.. В.Житомирська, 15Б
Особа, скарга на бездіяльність якої подається:
Державний виконавець ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві
Амєтов Асан Османович
01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 110

Скарга
на бездіяльність державного виконавця

В провадженні ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві, зокрема державного виконавця Амєтова Асана Османовича, знаходиться виконавчий напис нотаріуса про звернення стягнення на нежитлові приміщення з № по №, № групи приміщень № – цокольного поверху загальною площею 72,4 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Ольжича. Вказане нерухоме майно належить на праві приватної власності скаржнику, яка має статус боржника в виконавчому провадженні. Статус стягувача має ПАТ «Альфа Банк».
03.07.2015р. Шевченківським районним судом м. Києва була постановлена ухвала про забезпечення позову скаржника до ПАТ «Альфа Банк» про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Вказаною ухвалою було зупинено стягнення на підставі виконавчого напису від 13.05.2014р., яким звернено стягнення на нежитлові приміщення з №по №, № групи приміщень № – цокольного поверху загальною площею 72,4 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ольжича.
Ця ухвала була подана в канцелярію ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві та відповідно потрапила до державного виконавця, який здійснює виконавче провадження.
Відповідно до п.4, ч. 1 ст. 37 ЗУ «Про виконавче провадження» виконавче провадження підлягає обов'язковому зупиненню у разі: зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документа. Вказаний державний виконавець не виконав вимогу вказаної норми законодавства у взаємозв’язку з відповідним судовим рішенням та не зупинив виконавче провадження та в тому числі прилюдні торги з реалізації спірного майна. Підтвердженням тієї обставни, що прилюдні торги не зупинені є витяги з офіційного інтернет ресурсу Міністерства юстиції України: сетам, які додаються.
Скаржник дізналася про те, що виконавче провадження не зупинено - 06.11.2015р., - в день ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження та спілкування з державним виконавцем.
На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:
1. Визнати неправомірною бездіяльність державного виконавця ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві, Амєтова Асана Османовича відносно не виконання обов’язку щодо зупинення виконавчого провадження про виконання виконавчого напису нотаріуса про звернення стягнення на нежитлові приміщення з № по №, № групи приміщень № – цокольного поверху загальною площею 72,4 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Ольжича.
2. Зобов’язати державного виконавця ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві, Амєтова Асана Османовича зупинити виконавче провадження з виконання виконавчого напису нотаріуса про звернення стягнення на нежитлові приміщення з № по №, № групи приміщень № – цокольного поверху загальною площею 72,4 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Ольжича.
3. Зобов’язати державного виконавця ДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві, Амєтова Асана Османовича зупинити продаж, який буде проведений 16.11.201_р. о 09.00 год., на електронних торгах майна: нежитлових приміщень з № по №, № групи приміщень № – цокольного поверху загальною площею 72,4 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Ольжича.

Додатки:
1. Ухвала про зупинення стягнення;
2. Витяг з сайту сетам.
3. Постанова про відкриття виконавчого провадження.
4. Копія довіреності.
Коротя Р.О. _________________ 10.11.