Реструктуризація кредиту Універсалбанк (примірник заяви)

Голові Правління
ПАТ «Універсал банк»

Mayorov advokat
Позичальник:_________
03194, м. Київ, вул. ___________
тел. ___________

16 травня 2012 року Святошинським районним судом м. Києва винесено заочне рішення у справі за позовом ПАТ «Універсал Банк» до ___________ про стягнення заборгованості. Даним судовим рішенням постановлено стягнути з ______________ на користь ПАТ «Універсал Банк» 200591,55 гривень заборгованості за кредитним договором № _______ вiд 18.11.2010.

На даний час в Святошинський районний суд була подана заява про перегляд заочного рішення. Дату розгляду не призначено.

Звертаю увагу на те, що було підписано угоду про реструктуризацію з частковим прощенням боргу. __________ сплачував згідно графіку за вказаною угодою, але банк немотивовано подав до суду, і навіть після винесення рішення по справі, позичальник продовжував сплачувати згідно графіку. Вказане знайшло підтвердження в судових засіданнях, що і було підставою для перегляду заочного рішення.
На даний час банк погодив умови реструктуризації та просить підписати лист, як підставу внесення грошових коштів. Ми звертаємо увагу на неможливість внесення грошових кошти на підставі листа з наступним обґрунтуванням:
1. Лист не є підставою для врегулювання кредитної заборгованості. На даний час діє основний договір, а договір прощення боргу припинив свою дію. Таким чином вважаємо за необхідне: або підписати додаткову угоду до основного договору; або укласти новий договір прощення боргу; або продати нам право вимоги за кредитним договором.
2. Крім цього, при підписанні нового договору, як варіант вирішення з судом – укласти мирову угоду з затвердження її у суді.
Враховуючи викладене, просимо повідомити з винесенням на кредитний комітет банку наступні варіанти вирішення проблеми:
1. Підписання нового договору реструктуризації з наступними умовами:

- Грошова сума яку необхідно реструктуризувати складає 120 000 грн.
- Строк 3 роки без першого внеску та процентів;
- Списання неустойки;
- Перший рік платіж складає 2500-3500 грн., другий рік платіж складає 3500-4500 грн.; третій рік платіж складає 4500-5500 грн.
 
2. Пропонуємо, як один з варіантів, продати право вимоги за кредитним договором.
Прошу повідомити мене про результати розгляду клопотання про погашення кредиту з дисконтом та надати детальний перелік заборгованості за тілом кредиту, процентами та неустойкою з розбивкою по датам та враховуючи попередні проплати заборгованості.
Також окремо звертаємо увагу на те, що більшість позичальників не мають змогу відповідати за кредитними зобов’язаннями, а за таких умов, банки втрачають кошти та зобов’язані резервувати кошти у розмірі 100 % заборгованості. Комерційний банк може знизити резервування, що дасть змогу вивільнити частину зарезервованих коштів.
10.07.2019 __________________ _____

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!