Реструктуризація кредиту. Сенс банк (Альфа-банк) - зразок заяви

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні Ініціативи»

ЗАЯВА

 
19 липня 2007 року я, ________, отримала кредит з метою придбання нерухомого майна, а саме: квартири, що знаходиться за адресою вул. _______. З 25.05.2012 права первинного Кредитора за вищезазначеним кредитним договором перешли до ТОВ «Кредитні Ініціативи».

Після судів, 15.11.2012 року було відкрито виконавче провадження (Постанова №35357584) про стягнення заборгованості на загальну суму боргу 64 367 дол. США та 34 664.94 грн.

Звертаю вашу увагу на те, що до 01.10.2010 року я регулярно та в повному обсязі сплачував свій кредит, але сплачувати його й надалі по курсу 24 грн./дол. я більше не маю можливості.

Звертаю Вашу увагу на те, що 24.12.2014 року був узгоджений текст Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів. За інформацією, викладеною у прес-релізі Національного Банку України від 26.12.2014 "Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті вже підписаний Громадською радою при Національному банку України та іншими банками. 

Зважаючи на викладене вище, прошу розглянути можливість конвертації залишку заборгованості по моєму кредиту на умовах викладених у Меморандумі, які передбачають:

1. Переведення (реструктуризація) кредитної заборгованості за кредитними договорами у  валюті в гривню за курсом на дату реструктуризації.

2. Прощення (списання) суми різниці валютного кредиту (на яку нараховується фіксована процентна ставка 0,01 %) між курсом іноземної валюти кредиту на дату реструктуризації та курсом іноземної валюти, установленим НБУ на 01.01.2014 пропорційно погашенню боржником заборгованості за валютним кредитом.

3. Фіксацію відсоткової ставки кредиту, яка була реструктуризована за курсом, установленим НБУ на 01.01.2014 на рівні не вищому, ніж зазначено в кредитному договорі в іноземній валюті упродовж 3 років.

4. Обмеження предметом іпотеки відповідальності позичальника за договором споживчого кредиту в іноземній валюті. 

5. Заборону відступлення права вимоги за договором споживчого кредиту в іноземній валюті без попередньої пропозиції погашення заборгованості позичальником за ціною відступлення права вимоги.

Окремо звертаю увагу на те, що ми готові назбирати необхідні кошти для погашення заборгованості. Для отримання коштів нам необхідний час та розуміння розміру заборгованості та розмір списання частини кредитних коштів
Прошу Вас надати якомога швидшу відповідь щодо можливості конвертації мого кредиту за пропонованих у Меморандумі умовах та повідомити про інші умови реструктуризації або погашення кредитної заборгованості з дисконтом

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!