Примірник заяви про призначення рецензування звіту про оцінку майна

До Відділ державної виконавчої служби 

Шевченківського районного управління юстиції
Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 110


Заявник: _______________________________
Адреса: 04214, м. Київ, вул.. Героїв Дніпра, ____, кв.___
Адреса для листування:
04117, м. Київ, вул.. Шулявська, 5, оф.2

Заявапро призначення рецензування звітупро оцінку майна (предмет іпотеки)

Mayorov advokat
Старшим державним виконавцем Відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції _____________ на підставі виконавчого напису №____ виданого _________ року ПН КМНО _________________ було відкрито провадження ВП № _______ від 20.06.2014 року про стягнення боргу з Позичальника на користь ПАТ «Альфа Банк» в розмірі _____________ грн. 

В процесі виконавчого провадження було здійснено оцінку майна, а саме нежилих приміщень з №1 по № 6, №1 (групи приміщень), цокольного поверху, загальною площею 159, 40 кв. м, що знаходяться адресою М. Київ, Шевченківський район, вул.__________, буд. ___ у власником яких є Позичальник.

Суб’єктом оціночної діяльності було призначено ТОВ «___________________». У Висновку з незалежної оцінки майна ринкова вартість нерухомого майна ? об’єкту оцінки станом на 30.01.2015 року становить 813 192,00 (вісімсот тринадцять сто дев’яносто дві гривні) 00 копійок.
Проте слід зазначити що вказана оцінка майна є необ'єктивною. Так ТОВ «_________________», було досить помітно занижена вартість вказаного майна. Враховуючи ситуацію на ринку нерухомості, коливання цін на нерухомість в місті Києві, а також значні коливання іноземної валюти по відношенню до гривні вважаю, що  експертна оцінка станом на 30 січня 2015 року не відповідає реальної вартість вищезазначених нежитлових приміщень.

Висновок виконано без дотримань положень національних стандартів щодо оцінки майна, зокрема Постанови КМУ від 10 вересня 2003 р. N 1440 Про затвердження Національного стандарту N 1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», а також Постанови КМУ від 28 жовтня 2004 р. N 1442 Про затвердження Національного стандарту N 2 «Оцінка нерухомого майна». 

Відповідно до п.4 ст. 58 ЗУ «Про виконавче провадження» у разі заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання, державний виконавець призначає рецензування звіту про оцінку майна.

Керуючись ст. 13 ЗУ «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», п.п. 3 та 4 ст. 58 ЗУ «По виконавче провадження» просимо призначити рецензування вищезазначеного Висновку про вартість об’єкту оцінки підготовленого ТОВ «__________________», щодо нежилих приміщень з №1 по № 6, №1 (групи приміщень), цокольного поверху, загальною площею 159, 40 кв. м, що знаходяться адресою М. Київ, Шевченківський район, вул.. _________, буд. 11у власником яких є Позичальник.

Про результати розгляду заяви просимо повідомити листом за адресою: 04116, м. Київ, вул.. Шулявська, 5, оф.2 або по телефону 0962432873.


Позичальник ПІП______________ «       »____2015р.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

vechera final