Приклад заяви про відстрочення виконання рішення суду (ст. 373 ЦПКУ) - (зразок документу)
Для того, щоб зменшити або відстрочити сплату кредиту колекторам можливо застосувати наступні юридичні інструменти:
1. Застосувати відстрочення рішення суду (заява в суд);
2. Розстрочення кредитного зобов'язання за рішенню суду від 6 місяців до 2 років (подається спеціальна заява в суд);
3. Апеляційна скарга на рішення суду (в цьому випадку виконавче провадження та публічні торги зупиняються);
4. Подання заяви про скасування заочного рішення. Якщо суд переглядає заочне рішення, виконавче провадження закривається;
5. Подання заяви про скасування третейського рішення суду;
6. Визнання виконавчого напису нотаріусу таким, чкий не підлягає виконанню. Наслідки: виконавче провадження закривається, а виконавчий збір не стягується;
7. Припинення через суд договору поруки;
8. Визнання виконавчого листа таким, який не підлягає скасуванню.
9. Застосування позовної давності по кредиту та позов про зменшення заборгованості після направлення вимоги.
Зразок заяви про відстрочки та/або розстрочки виконання рішення суду
До _____________районного суду
Адреса: _____________________________
Відповідач: _________
Адреса: ___________________________________
Особа, яка бере участь у справі: ПАТ __________
Адреса: __________________________________
Заявапро відстрочку рішення суду до 2020 року
_________________ року суддею _________________ була розглянута справа за позовом ПАТ «Приватбанк» до _____ про вчинення стягнення боргу за кредитним договором _________________________ і за результатами її розгляду ухвалено рішення, яким позов задоволено та призначено до стягнення суму грошових коштів у розмірі _______________ грн.
На підставі рішення та після набрання його законної сили, судом був виданий виконавчий лист, який направлений у виконавчу службу до виконання.
Відповідно до ст. 373 ЦПКУ за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім'ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, ______________________.
Необхідно зазначити, що є обставини, внаслідок яких Боржник не може виконати рішення суду і його виконання потрібно відстрочити на один рік - до «__» вересня 2020 р.
Обставини неможливості виконання рішення суду наступні:
1.Відповідач на даний час втратив роботу та не має доходів, якими можна було б погасити борг у розмірі __________ грн. Доказами цієї обставини є _________________________________________________
2.На утриманні Відповідача перебувають люди похилого віку – його батьки та неповнолітні діти. Доказами цього є ___________________________________________________.
3.Звернення стягнення на нерухомість, яка є у Відповідача – квартиру за адресою м. Київ___________________________, не може мати місце, так як це є його єдине місцем проживання, вказане житло находиться під мораторієм та в ньому прописані неповнолітні діти.
У випадку відстрочення виконання рішення Відповідач за цей час зможе знайти роботу та з коштів заробітної плати зможе погасити борг за кредитним зобов’язанням.
Також вказуємо, що вини Боржника у створенні таких обставин немає та застосування відстрочки виконання рішення у такому випадку не завдасть шкоди стягувачу.
На підставі вищезазначеного та керуючись ЦПКУ,
ПРОШУ:
1.Відстрочити виконання рішення ___________ районного суду від __________ року по справі за позовом ПАТ «Приватбанк» до _____ про стягнення заборгованості за кредитним договором ____________________ на один рік до «__»травня 2020 р.
Додатки:
1.Копія рішення суду;
_______________ «__»_______20__ р.
Якщо колектори купили ваш кредлит - як домовитись з колекторами в 2020-2021 р.
Для отримання юридичної консультації по кредитам:
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту колекторами
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
Виграли суд у колекторів - зразок рішення суду
«Финмарк», «Инвест-Кредо», «Женева», «Фактор плюс», «Финтайм», «ФК Довіра та гарантія», «Горизонт», «Вердикт-Капитал», «Веста», «Укрфинасгруп», «Финрайт», «Кредит-капитал», «Укрборг», «Росвен»
Атакують колектори. Постійні телефонні дзвінки, листи, погрози. Наскільки правомірні їх дії? Як захиститися від колекторської служби?
Для початку, визначимо, хто такі колектори - це організації, які займаються поверненням боргів за певну плату. Тобто вони самі матеріально зацікавлені в поверненні боргу боржника і тому не гребують будь-якими методами тиску на боржників.
Як правило, робота колекторів з боржниками відбувається в кілька етапів.
Перший полягає в тому, що за допомогою листів, телефонних розмов (посилання - номери телефонів колекторів) і SMS-повідомлень боржника переконують в необхідності погасити борг (так званий soft collection або м'який етап).
Колектори використовують на неплатника різні методи психологічного впливу, залякування. Іноді колектори намагаються впливати не тільки на боржника, а й на його близьких, друзів, сусідів, співробітників по роботі.
Якщо перший етап не приносить результатів, колектори переходять до другого етапу, який іменується жорстким (hard collection).
На даному етапі значні представники колекторської служби знаходять боржника за місцем проживання (роботи) рано вранці або ввечері і роз'яснюють йому можливі варіанти: від відстрочки або реструктуризації боргу до звернення в суд із заявою про шахрайство.
Однак такий метод використовується далеко не всіма колекторськими організаціями. У переважній більшості випадків вплив на боржників обмежується дзвінками, листами і смс повідомленнями.
На третьому етапі (legal collection) колектори подають позовну заяву про стягнення грошових коштів в суд, хоча більшість колекторських компаній в цьому не зацікавлені через протяжності в часі і затратності судових процесів, а також складнощі у взаємодії з виконавчою службою і т.д.