Клопотання про витребування доказів через суд ЦПКУ 2021

Просмотров: 6032

Зразок заяви/клопотання про витребування доказів у колекторів через суд. Вказаний документ буде корисним тим позичальникам, яким банк або колектори не дають документи. Перед тим, як подати клопотання до суду, необхідно направити запити до колекторів та прикласти такі докази до цього клопотання про витребування доказів.

Mayorov advokatДо Подільського районного суду м. Києва

Відповідач1: ____________

Відповідач2: ____________

 

Заява

про витребування доказів


В провадженні Подільського районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом ТОВ «Кей-Колект» до __________ про стягнення заборгованості за кредитним договором № _______ та процентів, нарахованих за користування кредитом.
Відповідно до ст.. 137 ЦПКУ у випадках коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотання зобов’язаний витребувати такі докази.
Для підтвердження тієї обставини, що закінчився перебіг позовної давності щодо вимог по стягненню заборгованості за кредитним договором №_____ від 26.09.2008 року, оскільки згідно з п.4 ст. 10 ЦПКУ, передбачено, що суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи, у зв’язку з зазначеним існує необхідність у витребуванні , як доказу по цій справі у Позивача ТОВ «Кей-Колект» та ПАТ «УкрСиббанк» наступних документів:
1. Виписки з особового рахунку _________ за кредитним договором №______ від 26.09.2008 року.
2. Кредитну справу _________, що знаходиться в ТОВ «Кей-Колект» та ПАТ «УкрСиббанк».
Обставини, що можуть бути підтверджені цими доказами наступні:
1. Закінчення перебігу строку позовної давності щодо вимоги про стягнення заборгованості за кредитним договором №_______ від 26.09.2008 року укладеним між ПАТ «УкрСиббанк» та _______ України ».
На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 137 ЦПКУ,

ПРОШУ:
1. Витребувати у ТОВ «Кей-Колект» Виписки з особового рахунку _______ за кредитним договором №_____ від 26.09.2008 року та Кредитну справу ________, що знаходиться в ТОВ «Кей-Колект» та ПАТ «УкрСиббанк».
2. Правила до Договору про надання споживчого кредиту № _______від 26.09.2008р.

Додатки:
1. Копія кредитного договору №1139878600 від 26.09.2008 року.

____________ « ».04.2019р.