Виконавчий напис БАНК ФОРВАРД та як його скасувати через суд

Просмотров: 1630

Якщо ви дізнались, що ваш банківський рахунок арештований, авто знаходиться в розшуку, а з заробітної плати стягують 20 відсотків і ви колись оформили кредит у ПАТ «Банк Форвард», то інформація в цій статті вам знадобиться!

Будь-яких повідомлень та/або повісток з суду не надходило, а виконавче провадження відкрито – це означає, що ПАТ «Банк Форвард» вчинив виконавчий напис нотаріуса та відкрив виконавче провадження. Банк Форвард, майже по всім своїм позичальникам по кредитам в 2019 році прийняв рішення про стягнення кредиту саме через виконавчий напис нотаріуса.

Особливості стягнення кредиту та найбільш типові помилки, які допустився банк, при подачі документів нотаріусу наступні:

  1. 1. Вчинення виконавчого напису на простому кредитному договорі;
    2. Пропуск строку позовної давності для вчинення виконавчого напису (строки давності для вчинення напису нотаріуса);
    3. Нарахування процентів після закінчення кредитного договору з ПАТ «Банк Форвард»;
    4. Нарахування процентів та неустойки після направлення вимоги про дострокове повернення кредиту;
    5. Вчинення виконавчого напису після рішення суду про стягнення кредиту на користь ПАТ «Банк Форвард».

Особливість виконавчого напису полягає в тому, що його можна оскаржити через суд та зупинити виконавче провадження. Після його скасування, ви можете закрити виконавче провадження, зняти арешти, а головне, ви не перериваєте позовну давність. Це означає, що коли Банк Форвард подасть на вас в суд, ви заявите позовну давність та суд відмовить у стягненні кредиту. Саме таким чином, ми рекомендуємо вам ніколи не сплачувати кредит.

Наші адвокати мають значний досвід скасування виконавчого напису Банка форвард. В нашій практиці велика кількість виграних судових справ з ПАТ “Банк Форвард”: скасування виконавчого напису нотаріуса, відміна заочного рішення суду, скасування заборгованості через суд.

Ми допоможемо скасувати виконавчий напис нотаріуса вчинений Банком Форвард, списати заборгованість, закрити виконавче провадження та зняти арешти.

Для отримання юридичної консультації з приводу кредиту з Банком Форвард записуйтесь за телефоном

Зразок заяви про витребування документів, які подавав Банк Форвард нотаріусу для вчинення виконавчого напису.

Mayorov advokatДо Дніпровського районного суду 

Позивач________________________
________________________

Відповідач: «Банк Форвард»
Адреса: вул. Саксаганського, будинок 105
Код ЄДРПОУ: 34186061

Третя особа без самостійних вимог:
Приватний нотаріус Київського Київської області
Кондратюк Віктор Станіславович
Адреса: 08201, Київська обл.,
м. Ірпінь, вул. Мечнікова, б. 103, прим. 85

Заява
про витребування доказів

До суду подається позовна заява про визнання виконавчого напису від 07.06.2019р року таким, який не підлягає виконанню.
Цим виконавчим написом було стягнено заборгованість за кредитним договором, який як зазначає Відповідач, було укладено між Позивачем та Відповідачем.
Потрібно зазначити, що існує необхідність у витребуванні приватного нотаріуса ІМНО Київської області Кондратюком Віктором Станіславовичем за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Мечнікова, б. 103, прим. 85 всіх документів, що надавалися йому Відповідачем для вчинення виконавчого напису від 07.06.2019 року, про стягнення заборгованості за кредитним договором. Вказані документи підтвердять факт вчинення виконавчого напису з порушенням законодавства.

Вказані документи знаходяться саме в зазначеної особи, оскільки вони їй надавалися Відповідачем.

На підставі вищезазначеного,
ПРОШУ
1. Витребувати у приватного нотаріуса ІМНО Київської області Кондратюком Віктором Станіславовичем за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Мечнікова, б. 103, прим. 85 всіх документів, що надавалися йому Відповідачем для вчинення виконавчого напису від 07.06.2019 року, про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Додатки:
1. Поштові документи про направлення листа нотаріусу та копія листа.

Представник Майоров В.О. _________________ «__»_________2019р.