Списання кредитних боргів, Кредит-капітал

Якщо ви отримали інформацію, що вашим кредитором за кредитним зобов’язанням стала колекторська компанія ТОВ «Фінансова компанія Кредит-Капітал», і вона вимагає у вас погашення заборгованості за кредитом, що був взятий в тому чи іншому банку чи кредитній організації, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Korotya advokat

Зазначені колектори викупають борги як правило у банків, які знаходяться на ліквідації чи у мікрофінансових організацій (МФО). Викупають як правило або беззаставні кредитні заборгованості або авто кредити. Після викупу права вимоги, з метою збільшення розміру боргу та подальшого його стягнення, починають нараховувати проценти та різного роду штрафні санкції (що є незаконним).

Після нарахування та збільшення кредитного боргу, вказана компанія подає позов до суду про стягнення кредитної заборгованості. Документи, які подаються колекторами, як правило поверхневі і не підтверджують дійсний борг. Тому на позовні документи необхідно ефективно реагувати та подавати обгрунтований відзив. Потрібно пам’ятати, що якщо обґрунтувати належним чином незаконність позовних вимог ТОВ «Кредит-Капітал», то у задоволенні позову буде відмовлено.

Окрім звернення до суду з позовами, вказані колектори також практикують «телефонний та поштовий тероризм» - тобто телефонують чи надсилають смс повідомлення з погрозами або направляють на адресу проживання різного роду вимоги про сплату заборгованості.

Наші адвокати допоможуть вам виграти суд у ТОВ «ФК Кредит-Капітал» та анулювати кредитний борг, або домовитися про закриття кредиту з колекторами на вигідних для вас умовах.

На консультацію ви можете записатися за вищезазначеним номером.

До Дарницького районного суду м. Києва

Особа, що подає відзив: Відповідач:

Представник: Коротя Роман Олександрович

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
Фінансова компанія «Кредит-Капітал»
Номери засобів зв’язку невідомі

Відзив
На позовну заяву

В провадженні Дарницького районного суду м. Києва знаходиться справа за позовом ТОВ «Кредит-Капітал» про стягнення заборгованості.
Відповідач заперечує проти позову в повному обсязі та повністю не визнає позовні вимоги.
Обгрунтування відзиву відповідно до 178 ЦПКУ полягає в наступному:

1. Позов не може бути задоволений виходячи з того, що кредитне зобов’язання, відносно якого він поданий, виконано в повному обсязі, а тому припинено. Доказами виконання кредитного зобов’язання є повідомлення про погашення кредитної заборгованості, копія якого додається.
2. Позивач не довів факту, того, що він є кредитором за кредитним зобов’язанням, відносно якого він подав позов, обґрунтування чого полягає в наступному:

• Позивач додав до суду (як він це назвав) витяг з додатку №1 до договору факторингу, а саме витяг з реєстру заборгованостей. Вважаємо, що вказаний документ, є сфабрикований Позивачем та не може підтверджувати взагалі статус кредитора. Елементарно в цьому документі зазначена сума боргу, яка відрізняється від суми боргу, що зазначена в розрахунку заборгованості (який начебто визначає розмір боргу) та вимозі, яка додавалася до позову: в витязі сума 69 409,09 грн, а в розрахунку – 68 609,09 грн. Вказані розбіжності свідчать про те, що сума визначалася незрозуміло виходячи з яких обставин та документів та є сфабрикованою та надуманою.
В витязі, який доданий до позову відсутній підпис уповноважених осіб ПАТ «Платинум банк» (хоча місце для такого підпису є, але підпис відсутній), що свідчить про відсутність підтвердження передання права вимоги та як наслідок про недопустимість витягу як доказу передання зазначеного права вимоги.
Також в матеріалах справи відсутні докази, що підтверджують повноваження на підписання витягу з додатку №1 посадовою особою Позивача: Власенко.

• В. п. 5.2 доданого договору факторингу (його копії) зазначено: «Перехід від банка до фактора прав вимоги за портфелем заборгованості відбувається в момент підписання актів прийому передачі реєстру заборгованостей після чого фактор стає кредитором по відношенню до боржників стосовно портфеля заборгованостей. Підписані сторонами акти пройому передачі реєстру заборгованостей підтверджують факт переходу від банка до фактора відповідних прав вимоги.»
В матеріалах справи зазначений акт відсутній, що свідчить про те, що Позивач не отримував ніяких прав вимоги.
• В п. 5.3 доданого договору факторингу (його копії) зазначено: «Фактор зобов’язується надіслати письмові повідомлення боржникам про відступлення банком прав вимоги фактору. Банк забезпечує підписання зазначених повідомлень».
Матеріали справи не містять зазначеного повідомлення та доказів його направлення, що свідчить про те, що Позивач не отримував ніяких прав вимоги.

Попередній розрахунок суми судових витрат, які відповідач очікує понести у зв’язку з розглядом справи:
Витрати на професійну правничу допомогу: 10 000,00 грн.

На підставі вищезазначеного,
ПРОШУ:

1. Відмовити ТОВ «ФК Кредит-Капітал» в задоволенні позову про стягнення боргу.
2. Застосувати позовну давність відносно позовних вимог ТОВ «ФК Кредит-Капітал» про стягнення боргу.
3. Стягнути всі понесені судові витрати, зокрема витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 10 000,00 грн.

Додатки:

1. Докази направлення відзиву (для суду);
2. Договір про надання правової допомоги (для суду);
3. Опис робіт адвоката (для суду);
4. Копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю (для суду);
5. Копія довіреності (для суду);
6. Касовий ордер (для суду);
7. Копія повідомлення про погашення боргу (оригінал знаходиться у відповідача).

Коротя Р.О. _________________ 25.06.2018 р.