Приватбанк подав в суд по кредитній карті в 2023 - як захищатись?

Ми займаємося судами з Приватбанком з 2010 року. У нас напрацьована практика. Якщо Приватбанк подав на вас до суду або у вас є заочне рішення і ви не пропустили строки оскарження, ми готові надати юридичну консультацію адвоката по кредитам.

 Що ми можемо:
1. Скасувати через суд заочне рішення суду про стягнення Приватбанком кредиту;
2. Скасувати нотаріальний напис нотаріуса Приватбанка та зупинити виконавче провадження;
3. Зупинити нарахування відсотків та неустойки з моменту закінчення кредитної картки;
4. Істотно зменшити кредитну заборгованість через суд;
5. Провести переговори з Приватбанком і домовитися про погашення кредиту з великим дисконтом;
6. Підготувати відгук на позов Приватбанку, подати апеляцію, касацію та скасувати заочне рішення суду;
7. Проконсультуємо, як не наробити помилок при спілкуванні з Приватбанком.

Mayorov advokat

До нас стали масово звертатися клієнти, які отримували кредити в 2008-2012 роках і з різних причин Приватбанк подавав в суд і налічував величезні суми на стягнення. Типова ситуація, коли брали тіло кредиту 1500 - 5000 грн, а через кілька років банк нараховував 50 000 - 150 000 грн., Або, наприклад, погасили кредиту, а через 200 грн. банк нараховує 35 000 грн. Таким чином, Приватбанк налічував заборгованість як хотів і судова система його підтримувала. У цій статті ми розберемося, як боротися з Приватбанком, якщо він подав до суду, як зменшити суми стягнення і як провести погашення кредиту з дисконтом, наприклад, позичальник повинен 40 000 долл, а Приватбанк погодився закрити кредит за 15 000 грн.

Основні моменти, на які необхідно позичальникові звернути увагу щоб виграти суд з Приватбанком (структура статті):

1. Приватбанк подав до суду по кредитній карті;
2. Суд з Приватбанком за несплату кредиту;
3. Як виграти суд з Приватбанком?
4. Суд з Приватбанком пройшов без позичальника (заочне рішення);
5. Приватбанк зробив виконавчий напис нотаріуса і заарештував майно без суду;
6. На що звернути увагу, що б виграти суд з Приватбанком?
7. Судова практика та її застосування, якщо банк подав до суду за несплату кредиту.

Приватбанк подав до суду по кредитній карті

Приватбанк стягує заборгованість по кредиту двома способами: на підставі виконавчого напису нотаріуса та шляхом подачі позову в суд. Відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса не вимагає від банку звернення до суду, оскільки це економить час і ресурси банку.
Якщо Приватбанк подав до суду на вас, суд повинен направити пакет документів позичальнику (позов, розрахунок заборгованості по кредиту та правила кредитування та повістку). Якщо ви отримали тільки повістку, тоді вам необхідно сходити в суд, написати заяву на ознайомлення зі справою та зробити фото всієї справи. Після отримання документів, ви можете звернутися до нас за юридичною консультацією. Крім цих документів, нам важлива інформація про термін дії вашої кредитної картки та чи перевипускалась вона згідно заяви або Приватбанк перевипустити її без вашої згоди - це дуже важливо при зменшенні заборгованості через суд. Якщо у вас немає такої інформації, ви можете її побачити в Приват24 або витребувати таку інформацію через суд.

Суд з Приватбанком за несплату кредиту

Суд з Приватбанком проходить за такими варіантами: без присутності позичальника, в результаті чого виноситься заочне рішення, яке необхідно скасувати через суд; з присутністю позичальника. Якщо без позичальника, тоді виникають проблеми із заявою про застосування позовної давності та подачі відзива на позов банку.
У процесі суду з Приватбанком позичальнику необхідно подати наступні документи:
1. Заява про застосування позовної давності по кредиту;
2. Відзив на позов банку, який включає ваші заперечення, які дозволять зменшити кредитну заборгованість;
3. Заява про витребування документів у банку;
4. Пояснення позичальника в процесі суду з банком.

Якщо ви до нас звернулись за юридичною консультацією, можливі два варіанти співпраці:
1. Ми повноцінно представляємо ваші інтереси в суді;
2. Ми готуємо вам всі документи, необхідні для того, що б виграти суд з Приватбанком.
Варіанти співпраці залежать від аналізу документів та наших рекомендацій, оскільки в деяких випадках, що б виграти суд з банком, нам достатньо підготувати необхідні документи.

Видеоконсультація адвоката - Приватбанк подав в суд

Як виграти суд з Приватбанком?

Виходячи з нашої практики та грунтуючись на порушеннях банку, виграти суд з банком можна, виходячи з таких порушень банку, а саме:
1. Як правило банк виставляє кредити зі спливом строку давності, а це означає, що можна застосувати терміни позовної давності або на весь кредит або на кожен місячний платіж;
2. Зверніть увагу на термін кредитної карти, оскільки з моменту закінчення карти починається строк позовної давністі, і відповідно, банк не має право нараховувати відсотки та неустойку, за умови, що кредитна карта не перевипускалась;
3. Зверніть увагу, що на момент приєднання до правил кредитування, банк не має право збільшувати термін позовної давності без підпису позичальника;
4. Зверніть увагу на розрахунок кредитної заборгованості, оскільки досить часто розрахунок не збігається з датою видачі кредитної карти;
5. Якщо неустойка (штраф та пеня) більше ніж тіло кредиту, тоді вам необхідно написати пояснення в частині зменшення неустойки, а якщо непомірно великі відсотки по кредиту, тоді заявляйте позовну давність на кожен місячний платіж.

приват2

Суд з Приватбанком пройшов без позичальника та виніс заочне рішення

Майже у кожен третій суд з Приватбанком проходить без участі позичальника, а згідно ЦПКУ, якщо відповідач не був в суді, то суд може винести заочне рішення про стягнення кредитних коштів.
Що означає заочне рішення по кредитах Приватбанку і як заочне рішення скасувати?
Це означає, що суд відбувся без вас і ви не змогли заявити позовну давність, витребувати документи і подати відзив на позов.
Заочне рішення скасовується за двома підставами:
1. Поважні причини неявки в суд;
2. Порушення норм матеріального права при винесенні рішення суду про стягнення кредиту.
Головне зверніть увагу, що в заяві про перегляд заочного рішення необхідно заявити позовну давність.
Приватбанк зробив виконавчий напис нотаріуса та арештував майно без звернення в суд.
Виконавчий напис Приватбанку не відповідає законодавству, оскільки банк, коли подає документи нотаріусу не враховує такі моменти, а саме:
1. Приватбанк при розрахунку заборгованості не враховує позовну давність;
2. Суттєве значення має дата виконавчого напису;
3. При скасуванні позовної давності має значення термін кредитної карти;
4. В позові про скасування нотаріального напису необхідно вказати те, що сума кредиту спірна;
5. Важливе значення наявність суду про стягнення кредиту на момент винесення виконавчого напису нотаріуса;
6. Якщо у вас був суд про стягнення кредиту, необхідно порівняти розрахунок заборгованості по суду та у виконавчому написі;
Крім того, при подачі позову про скасування нотаріального напису подається заява про зупинення виконавчого провадження. Після скасування нотаріального напису, виконавче провадження закривається і позичальнику не треба оплачувати 10 відсотків виконавчого збору. Крім того, скасування виконавчого напису нотаріуса не перериває позовну давність за кредитом.

Судова практика та її застосування, якщо банк подав до суду за невиплату кредиту (тезисно)

1. Відповідно до статті тисячі сорок вісім статті 1054 ЦК України кредитодавець має право на те, що бере від позичальника процентів від суми кредиту. Отже, Припис абзацу 2 части Першої статті 1048 ЦК України про щомісячну виплату процентів до дня повернення позики может буті застосовання лишь у межах погодження сторонами рядок кредитування.
2. После спливом рядок кредитування або у разі направлення Позичальником вимоги согласно зі статтей 1050 ЦК України право кредитодавця нараховувати проценти за кредитом пріпіняється.
3. Если кредитний договір встановлює зобов'язання, Які деталізують обов'язок повернути кредит частинами та встановлюються відповідальність за Порушення цього обов'язку, то Незалежності від визначення у договорі рядок кредитування право кредитодавця вважається порушеннях з моменту Порушення рядок Внесення черговий платежу. А відтак, перебіг позовної терміну давнини обчіслюється окремо относительно шкірного прострочені платежу.
4. Встановлення рядок кредитування у кредитному договорі, что предполагает Внесення боржником платежів, має значення не для визначення качана перебігу позовної терміну давнини за Вимогами кредитодавця относительно Погашення заборгованості за ЦІМ договором, а, самперед, для визначення Позичальником розміру щомісячніх платежів. Відтак, за Вказаним умів початок перебігу позовної терміну давнини нельзя візначаті окремо для погашення всієї заборгованості за договором (зі спливом рядок кредитування) и для погашення щомісячніх платежів (после несплату черговий такого платежу).
5. Стягуючи заборгованість Із відповідача на Користь позивача в межах трірічного рядок, АПЕЛЯЦІЙНИЙ суд виходів Із того, что рядків Дії карти № НОМЕР_1 БУВ встановлений до листопада 2015 року. До суду з покличу АТ КБ «ПриватБанк» звернула 21 листопада 2016 року, тобто в межах рядок позовної терміну давнини.
Такоже АПЕЛЯЦІЙНИЙ суд не врахував, что проценти за кредитом не підлягають нарахування поза межами рядок дії банківської картки.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!