Прайм альянс і Діджи фінанс стягують борг, як бути позичальнику?

Якщо ваш банківський борг викупила фінансова компанія, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Мова в цій статті піде про такі фінансові компанії як ТОВ «ФК Діджи фінанс» и ТОВ «ФК Прайм альянс».

Вказані фінансові компанії купують проблемні кредитні борги на фінансовому аукціоні Прозорро фонду гарантування вкладів і потім починають їх стягувати. Стягують тими способами, які є ефективними.

Якщо кредит іпотечний, то найпоширенішим способом повернення кредитної заборгованості є реєстрація права власності на нерухоме майно, що забезпечувало кредитну заборгованість. Набуттю права власності передує письмова вимога про повернення кредитної заборгованості в розмірі, що завищено нарахований банком, який ліквідувався. На таку вимогу обов’язково потрібно відповідати та зазначати всі підстави для неможливості взяття на баланс предмета іпотеки. Такими можуть бути: наявність мораторію на стягнення, невірно зазначений розмір заборгованості, неможливість набуття за іпотечним застереженням та інші. Якщо реєстрація права власності все ж таки відбулася – необхідно або проводити переговори відносно мирного врегулювання кредитного питання або оскаржувати таку реєстрацію до компетентних органів.

Якщо кредит автомобільний – на купівлю та під заставу транспортного засобу, то тиск на позичальника відбувається через органи судової влади – подаються позовні заяви про стягнення заборгованості чи звернення стягнення на машину. Але найчастіше рішення судів вже є, оскільки банки як правило вже зверталися до суду з позовами. І тому в цій ситуації відбувається звернення до суду з заявами про заміну сторони виконавчого провадження та з заявами про поновлення строку на пред’явлення виконавчого листа до виконання (в деяких випадках також просять видати дублікат виконавчого листа).

Якщо кредит беззаставний, то як правило здійснюється численне направлення телефонних дзвінків, смс повідомлень та різного роду письмових вимог. Також може відбуватися звернення до суду чи вчинення виконавчого напису нотаріуса.

У всіх цих випадках врегулювати спірне кредитне питання вам допоможуть адвокати нашої компанії.

На консультацію ви можете записатися за вказаним телефоном.

Korotya advokat