Особливості вирішення спору з Альфабанком, адвокат, іпотечна реєстрація, суд

Якщо ви являєтесь позичальником за кредитним договором і банком, який укладав з вами цей договір, являється АТ "Укрсоцбанк", або його правонаступник АТ "Альфа банк" і ваш кредитний договір прострочений і ви по ньому не платите, і банк вимагає у вас погашення кредитної заборгованості, то інформація в цій статті вам може знадобиться.

Korotya advokat

Вказаний банк стягує борги у зазначені нижче способи:

Найбільш поширеним способом стягнення боргу АТ "Укрсоцбанк"або його правонаступником АТ "Альфа банк" є набуття ним права власності на іпотечне майно за іпотечним застереженням. Вказаний банк реєструє предмет іпотеки, що забезпечує кредитний договір, на себе у відповідному реєстрі (забирає майно собі на баланс) та відповідно стає новим власником майна.

Вказана реєстрація проводиться нотаріусом чи реєстратором (при комунальному підприємстві, міській (сільській) раді та ін..), за відповідною заявою банку про перереєстрацію іпотечного нерухомого майна. Потім банк може вчиняти дії по зняттю з реєстраційного обліку жителів іпотечного майна та дії по їх виселенню.

В цій ситуації, після реєстрації права власності, банк пропонує викупити у нього іпотечну квартиру чи будинок. В такому випадку вигідніше оскаржувати реєстрацію власності до суду або в позасудовому порядку, з метою щоб максимально вигідно для позичальника врегулювати спір з банком – максимально зменшити суму домовленості.

Адвокати нашої компанії мають в своєму арсеналі значну кількість заходів для скасування отриманого банком права власності та для скасування проведеної державної реєстрації (запису про нового власника).

Наступним способом стягнення заборгованості зазначеним банком є вчинення на документах, що встановлюють борг, виконавчого напису нотаріуса. Вказаний документ дає можливість відразу звертатися до приватного виконавця і накладати арешт на все майно, що належить боржнику і потім його продавати на електронному аукціоні. Вказаний виконавчий напис виноситься нотаріусом на підставі заяви банку та документів, що з нею подаються.

Зазначений виконавчий документ необхідно оскаржувати до суду і зупиняти виконавче провадження, оскільки якщо це не зробити, то майно боржника почне відчужуватися і в результаті на боржника будуть покладені всі витрати пов’язані з виконанням напису та виконавчий збір. Банк отримуючи вказаний документ допускає значну кількість порушень, які можна використовувати позичальнику.

Також, як один із способів стягнення заборгованості, АТ "Укрсоцбанк"або його правонаступник АТ "Альфа банк" використовує подання позову до суду про стягнення кредитного боргу. На зазначені позови звісно потрібно реагувати – подавати відзив на позов, а також застосовувати позовну давність. У зазначеного банку специфічна форма кредитного договору, яка дозволяє застосувати строки позовної давності та добитися відмови у задоволенні позову, що потрібно використовувати. Якщо ви дізналися про існування судового рішення вже після його винесення, то на таке заочне рішення потрібно подавати заяву про його перегляд та скасування.

Наші адвокати допоможуть вам скасувати отримане АТ "Укрсоцбанк" або його правонаступником АТ "Альфа банк" право власності на предмет іпотеки (скасувати державну реєстрацію), допоможуть визнати незаконним та скасувати виконавчий напис нотаріуса, допоможуть вам виграти судовий процес про стягнення боргу.

На консультацію ви можете записатися за вищезазначеним телефоном.