Колектори Фінмарк, Алькор Інвест, Профіт капитал, допомога боржнику

Якщо ваш кредитний борг викупила колекторська компанія і вимагає його повернення, то інформація в цій статті вам знадобиться .

У зв'язку з масовими продажами кредитних заборгованостей банків, які ліквідуються, з'явилося величезне число фінансових установ, які ці борги купують та потім вимагають сплати грошових коштів з боржників.

Зазначені колекторські компанії як правило купують права вимоги на голандських аукціонах (через систему прозоро сейл) і як правило кредитними пулами (великою кількістю), але бувають ситуації, що купляються поодинокі кредити. Зазвичай купуються іпотечні кредити – кредити повернення яких забезпечене нерухомим майном (квартирами, будинками, земельними ділянками), оскільки такі кредити можна ефективно стягнути.

Зазначені вище компанії характеризуються тим, що вони стягують грошові кошти не через суд, а через позасудовий механізм звернення стягнення - відібрання іпотечного майна шляхом його реєстрації в реєстрі прав власності за собою. Це означає, що вони звертаються до приватного нотаріуса з заявою про набуття права власності на вашу нерухомість і нотаріус міняє власника майна з вас на колекторів. Потрібно зазначити, що певний час для закриття кредиту перед такою реєстрацією, колектори все ж таки дають, але їх пропозиція є не завжди економічно обгрунтованою. Перед взяттям майна собі на баланс, вони направляють боржникам вимоги про виконання зобов’язання у повному обсязі і нараховують будь-які кредитні складові щоб збільшити розмір боргу.

Отримавши законне по формі та не завжди законне по суті право власності, колектори стають «господарями ситуації» і починають вимагати викупити в них житло, а якщо позичальник не погоджується, то починають вчиняти дії по виселенню осіб, що там проживають як фізично так і через судові механізми.

В ситуації коли ваше право власності перейшло до колекторів, таку реєстрацію можна оскаржувати до уповноважених органів та скасувати її і повернути майно назад. Якщо ж майно ще не перейшло у власність колекторів, то доцільно ініціювати позов по оскарженню договорів переуступки права вимоги та забороняти колекторам проводити будь-які реєстраційні дії відносно іпотечного майна.

Наша адвокатська команда допоможе вам боротися з незаконними діями колекторів.

На консультацію ви можете записатися за телефоном зазначеним в статті.