Еліт фінанс і Інвест хаус як боротися з цими колекторами?

Якщо ваш кредит викупили колектори, інформація в цій статті вам знадобиться.

Мова в цій статті піде про такі фінансові компанії як ТОВ «Фінансова компанія Інвест хаус» і ТОВ «Фінансова компанія Еліт фінанс». Вказані компанії купують борги банків, що банкротяться через голандський аукціон «Прозоро сейл». Як правило вони купують авто кредити – кредити, в заставу по яким передавалися транспортні засоби. Як правило це банки: Надра, Фінанси та кредит та інші.

Після того як відбулася купівля проблемних заборгованостей, колектори починають здійснювати заходи щодо її стягнення. Рухаються вони як правило в двох напрямках.

Перший це заміна сторони виконавчого провадження по старим судовим рішенням, що отримувалися банками. Також вони звертаються з заявами про поновлення строку на пред’явлення виконавчого листа до виконання та якщо це потрібно – про видачу дубліката виконавчого листа. Якщо позичальник не реагує на подібні заяви, то вони як правило задовольняються судом.

Другим напрямком стягнення кредитного боргу є вчинення виконавчого напису нотаріуса. Фінансові компанії звертаються до приватного нотаріуса з заявою про виготовлення виконавчого напису. Вказаний документ є виконавчим документом і відповідно до закону про виконавче провадження підлягає виконанню. Вчиняє зазначений напис як правило нотаріус Івано-франківського нотаріального округу Личук. Потім зазначений документ направляється приватним виконавцям, які відкривають виконавче провадження, накладаються арешти на майно і грошові кошти на банківських рахунках. Також приватний виконавець оголошує автомобіль в розшук, по камерам відеонагляду визначає його місцезнаходження і після виявлення, приїздить і забирає за допомогою евакуатора. Потім колектори отримують виграшну позицію і починають диктувати умове закриття кредиту. Якщо боржник з ними не домовляється, то автомобіль реалізовується через електронні торги «Сетам».

Наші адвокати допоможуть вам врегулювати спірне кредитне питання з ТОВ «ФК Інвест хаус» чи ТОВ «ФК Еліт фінанс».

На консультацію ви можете записатися за зазначеним телефоном.

Korotya advokat