Вирішення спорів з колекторами Довіра та гарантія і ФК Амбрелла

Мова в цій статті піде про такі колекторські компанії як ТОВ «Фінансова компанія Довіра та гарантія» та ТОВ "ФК Амбрелла". Це колекторські компанії, які, як правило, викуповують права вимоги за кредитними договорами (авто кредитами та іпотечним кредитами) і потім в жорсткій формі вимагають повернення кредиту. Якщо вони купили іпотечний кредит, то практикують реєстрацію права власності на квартиру, будинок чи земельну ділянку на себе в реєстрі прав власності.

Для того, що записатися на юридичну консультацію відносно того як себе вести з зазначеними колекторами звертайтесь за телефоном, що зазначений нижче.

Korotya advokat

Про те, що у вас існує борг перед колекторами ТОВ «Фінансова компанія Довіра та гарантія» ви дізнаєтесь коли вам надійде повідомлення на телефон. Вони як правило надсилають повідомлення такого змісту: «Кредитор має право нараховувати відсотки до повного закриття боргу – для уникнення додаткових нарахувань оплатіть свою заборгованість», «згідно ст. 625, 629 ЦКУ, ви понесете відповідальність, терміново оплатіть борг», «не зволікайте сплатіть борг», «увага борг не сплачено, зателефонуйте», «зроблено запит в банки України для виявлення коштів та інших цінностей, що знаходяться на рахунках, вкладах та на зберіганні, терміново закрийте борг», «виконання судового рішення, що виникає згідно з вимогами позову, призводить до накладення арешту на все майно, що належить вам та іншим членам вашої родини», «ви підозрюєтесь у шахрайстві, терміново сплатіть борг», «кредитор не чекає, заходи примусового стягнення розпочато», «ви ще маєте час відмінити візит інспектора, внесіть оплату сьогодні» та ін.. Повідомлення надходять від так званого «dg finance». Ці залякування мають на меті лише одне: психологічно заставити людину платити грошові кошти. Жодного правового значення вказані повідомлення не мають.

Окрім смс повідомлень колектори «Довіра та гарантія» також надсилають так звані повідомлення про візит, в яких вони залякують про те, що так звані інспектори ДФЕБ здійснять візит за адресою проживання та за місцем роботи, будуть ініціювати процедуру примусового стягнення заборгованості, накладення арешту на майно, цінності та інші доходи, нададуть інформацію в органи ДВС та суд відносно встановлення заборони виїзду за межі України, звернуться зі скаргами до органів Міністерства внутрішніх справ, органів прокуратури, суду із заявою про вчинення шахрайських дій з фінансовими ресурсами, подадуть інформацію по кредитній справі до ЄІС «Реєстр позичальників», згідно постанови НБУ №245 від 27.06.2001р., що не дасть більше можливості користуватись банківськими та іншими фінансовими послугами.

Також позичальникам можуть надходити так звані попередження щодо візиту фахівця департаменту оцінки, в якому колектори залякують, що інспектори департаменту оцінки та реалізації майна ТОВ «ФК Довіра та гарантія» планують візит за місцем проживання та реєстрації з метою встановлення реального стану майна у власності боржника і щоб відмінити візит інспектора департаменту оцінки та реалізації майна необхідно самостійно надіслати фотознімки майна на електронну пошту.

Надходять боржникам і так звані попередження про накладення арешту на майно, в яких вони залякують позичальників відносно того, що якщо не буде здійснений платіж за кредитом, то майно буде реалізовано в рахунок погашення кредиту і у зв’язку з відмовою добровільно погашати заборгованість, ТОВ «ФК Довіра та гарантія» розпочинає процедуру реалізації цього майна.

Всі зазначені листи та повідомлення є звичайним абсурдом і не містить під собою жодної правової підстави.

Вказана колекторська компанія: ТОВ «Фінансова компанія Довіра та гарантія» купує кредити у таких банків та фінансових компаній як АТ «Райффайзен банк Аваль», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «Віейбі банк», ПАТ «ОТП Банк», ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ПАТ «Правекс банк», ПАТ «ПУМБ», ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» та ін. Оформлення купівлі права вимоги здійснюється за договорами про відступлення права вимоги грошових зобов’язань за фінансовими кредитами.

Також фінансова компанія ТОВ «ФК Довіра та гарантія» купує кредитні портфелі банків, які ліквідуються, на електронній торговій системі «PROZORRO продажі», які продаються фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

В суд колектори Довіра та гарантія подають рідко, частіше вони здійснюють психологічний телефонний тиск на осіб. Якщо і подають, то подають позови про стягнення кредитного боргу, або якщо це автокредит, то позов про звернення стягнення на предмет застави шляхом його продажу третім особам. Також бувають випадки, коли вони подають заяву про заміну сторони виконавчого провадження – хочуть замінити банк, у якого було куплено право вимоги на себе. Якщо ТОВ «ФК Довіра та гарантія» купила право вимоги за іпотечним кредитом, вона також практикує реєстрацію права власності на нерухомість, що є предметом іпотеки, в реєстрі прав власності.

Зателефонуйте в нашу анти колекторську компанію та отримайте допомогу у вирішенні спорів з колекторами.