• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Як швидко повернути депозит...рекомендації (частина 1)

возврат депозитаБанки досить часто не повертають депозит аргументуючи тим, що договір депозиту був не правильно оформлений, наприклад Верховний суд України відмовив у стягнення депозиту, мотивуючи тим, що при наявності всіх доказів внесення депозиту, фактично, було встановлено, що грошові кошти на депозитний рахунок не були зараховані. Тобто у клієнта були на руках всі документа, які підтверджують внесення депозиту, але гроші на рахунок внесені не були.
 
Другий випадок, коли ПАТ "Дельта банк" відмовив у видачі депозиту  з огляду не те, що відсутня письмова форма депозитного договору.
 
 Так, Верховний суд підтримав банк, зробивши висновок, що на підстав ст. 1059 ЦКУ та пункту 1.4 Положення НБУ про порядок здійснення вкладних (депозитних) операцій з фізичними та юридичними особами та застосувавши Інструкцію  про касові операції. Вказавши при цьому, що письмова форма договору депозиту вважається дотримана, у випадку внесення грошової суми на депозитний рахунок, який підтверджується договором банківського депозиту з обов'язковою видачею ощадної книжки або іншого документу, який відповідає нормативно-правовим актам, правилам банківської діяльності та звичаям ділового обороту.
 
Такий документ повинен містити: найменування банка, який здійснив депозитну операцію, дату здійснення депозитної операції, підпис працівника банку та депозитну суму.
 
Таким чином Верховний суд погодився з банком та відмовив в задоволенні позову вкладнику, виходячи з того, що матеріали справи не містять докази, які підтверджують внесення коштів на депозит.
 
Отже, оформлюючи депозит, у вкладника повинні бути такі документи:
1. Договір депозиту;
2. Квитанція про внесення коштів на депозитний рахунок;
3. Ощадна книжка.
 
Саме головне, щоб у позичальника були письмові докази внесення грошових коштів на депозитний рахунок.
 
З нашої практики, якщо банк не повертає депозит, існує вірогідність проблем у банку та введення тимчасової адміністрації. Після введення тимчасової адміністрації депозит повернути можна тільки в сумі 200 000 грн. Якщо у вас значно більший депозит, вам необхідно перед введенням тимчасової адміністрації розділити такий депозит на декілька частин до 200 000 грн та оформити такі депозити на ваших знайомих.
 
Навіть, якщо банк не поверне депозит, для позичальника головне припинити депозитний договір, оскільки з цього моменту застосовується Закон України "Про захист прав споживачів" в частині нарахування трьох відсотків на день.  Банк намагаються не припинити договір, а пролонгувати його на той самий строк та внести в договір депозиту великі штрафні санкції за розірвання депозиту
 
Таким чином, якщо вам не повертають депозит ми радимо подавати в суд та не ждати загострення фінансової ситуації в країні.
 
Наша компанія встигла повернути ряд депозитів до введення в банку тимчасової адміністрації.
 
 
Команда проекту www.mayorovgroup.com.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 
 

 

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.