Колектори «Міасин», «ФК Амбер», «ФК Юніон капітал»: допомога боржнику

Якщо трапилося так, що ваш кредитний борг викупила колекторські компанії і активно вимагає його повернення, інформація в цій статті буде для вас дуже корисна.

Читать дальше

Як припинити та вивести іпотеку!

У докризову епоху України широкого поширення набуло іпотечне кредитування, як спосіб придбання житла. Зрозуміло, у іпотеки є величезне число плюсів. Ну, як мінімум, це можливість придбати житло зараз, а не коли-небудь.

Читать дальше

Алгоритм виведення іпотеки на аналізу помилок банків

Іпотеку вивести дуже важко, але можливо, якщо до цього підготуватись. Майже всі кредитні договори передбачають всі можливі юридичні нюанси, але головне не кредитні договори, а помилки, які банк робить сам, або якщо його спровокувати на такі помилки.  Також головне, щоб і позичальник не робив помилки, які наприклад переривають позовну давність (визнання кредиту або підтвердження свого кредиту).

Читать дальше

Варианты вывода ипотеки на основании ошибок банка

Ипотеку вывести очень трудно, но возможно, если к этому заранее подготовиться. Почти все кредитные договоры предусматривают все возможные юридические нюансы, но главное не кредитные договоры, а ошибки, которые банк делает сам, или если его спровоцировать на такие ошибки.

Читать дальше

Що несе мораторій на відчуження іпотеки для позичальника?

03.06.2014 Верховна Рада України прийняла мораторій на відчуження заставного та іпотечного майна по валютним кредитним договорам. Це означає, що банки не можуть продавати або робити стягнення на предмет іпотеку на протязі дії мораторію.

Читать дальше