Поділ кредитних коштів між подружжям 2024 (зразок документа)

Питання поділу кредитів, отриманих одним із подружжя під час шлюбу, є досить поширеним у нашому житті.


Стаття 60 СК України визначає, що майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить їм на праві спільної сумісної власності.


Стаття 365 ЦК України визначає, що за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальнику) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцю таку ж суму.

Читать дальше

Зразок документу про поновлення строку на подання відзиву 2024

Відповідно до статті 119 Цивільного процесуального кодексу України (ЦПК України) суд за заявою учасника справи поновлює пропущений строк для подання відповіді на відзив, заперечення, пояснень, клопотань, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли строк не може бути поновлений відповідно до положень ЦПК України.

Читать дальше

Зразок заперечення в Верховний Суд по кредиту 2024

Заперечення в Верховний Суд - це юридична послуга, яка надається адвокатом або іншим спеціалістом з юридичних питань. Заперечення - це письмовий документ, в якому сторона судового процесу викладає свої аргументи проти рішення суду апеляційної інстанції.

Читать дальше

Зразок претензії. Як правильно надсилати претензію колекторам

Колектори - це компанії, які займаються стягненням заборгованості. Вони часто використовують агресивні методи, щоб змусити боржників сплатити свої борги.

Якщо ви боржник, ви можете захистити свої права, надсилаючи претензію колекторам. Претензія - це письмове звернення до колектора з вимогою припинити незаконні дії.

Читать дальше

Зразок запиту колекторам з приводу кредиту МФО 2024

Подача запиту колекторам для надання інформації по кредиту може бути важливим кроком у врегулюванні фінансових питань. Нижче наведено крок за кроком інструкцію щодо того, як це зробити:

Читать дальше