БЛОК-СХЕМА від РЕЙДЕРСТВА та ЗАХВАТУ активів (для власників)

   Враховуючи ситуацію, наша компанія хоче поділитись наступними варіантами економічної безпеки підприємств, холдингів тощо.

Mayorov V1 1

   Якщо ваше підприємство або актив вашого підприємства економічно цікаві для повернення, ми пропонуємо блок-схему, яка дозволить Вам на абсолютно законних підставах контролювати ваше майно, навіть якщо його ПРОДАДУТЬ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

   Ми пропонуємо Ваше майна (нерухомість, акції, рухоме майно, корпоративні права, цілісний майновий комплекс) завести в заставу або іпотеку афілійованій структурі (фізична особа, юридична особа). Вказана афілійована структура юридично буде мати статус «ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ» 

А ЦЕ ОЗНАЧАЄ НАСТУПНЕ:

- Тільки Ви зможете контролювати ваші активи;

- Навіть якщо продадуть активи декілька разів (інститут добросовісного набувача), ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ може подати позов до кінцевого власника про стягнення на предмет іпотеки;

- У випадку продажу активів з публічних торгів через Державну виконавчу службу, тільки ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ перший отримує кошти від продажу та контролює хід виконавчого провадження (Ви можете купити майно з торгів, а кошти отримує афілійована структура, тобто фактично Ви);

- При банкротстві підприємства ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ також перший отримує кошти;

- Рейдери будуть вимушені боротись за кожний актив в судах, навіть при перепродажу, оскільки майно знаходиться в заставі. Підприємства з обтяженнями економічно не вигідно захоплювати;

- ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ може оперативно переоформити активи на себе (договір задоволення вимог іпотекодержателя шляхом передачі в рахунок боргу майно);

- Вказана схема повністю відповідає закону та судовій практиці;

- Навіть при відміні аукціону чи приватизації, договір іпотеки залишається дійсним разом з грошовими зобов'язаннями.

- При накладенні слідчим арешту на ваші активи, ІПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЬ має право вчинити стягнення на предмет іпотеки.

ЧОМУ ЦЕ ПРАЦЮЄ ?:

   Тому що, вказану схему використовують банки при наданні кредиту і в 90% вони отримують грошові кошти за рахунок іпотеки та застави.

ЧОМУ МИ:

     Враховуючи, що в нашому провадженні є приблизно 120 справ, з наступними банками як: «Ерсте банк», «Надра», «Шведбанк», «Морський транспортний банк» «Ощадбанк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк» , банк «Південний», «Фінанси та Кредит», «ОТП банк», «Альфа-банк», ПАТ «Універсал банк», КБ «Кліринговий дім», ПАТ «Приватбанк», ПАТ «Дельта банк», «АВАЛЬ», «ВБР», а якщо приблизно рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2008 року – всього більше 500 засідань).
      Ми займались тим, що захищали бізнес та боржників від банків та знаємо всі нюанси законодавства, аби унеможливити вчинення стягнення на активи, використовуючи банківський досвід.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!