Як закрити кредит з колекторами (зразок договору 2024)

1. З'ясуйте, чи дійсно колектори мають право стягувати з вас борг.


• Переконайтеся, що у них є договір переуступки (факторинг) права вимоги з банку.

• Запитайте про оригінали документів, що підтверджують ваш борг та виписку з договору факторингу.

Читать дальше

Як списати кредит по новому закону в 2024 році: інструкція

В 2023 році був прийнятий та вступив в силу Закон України про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей нарахування процентів за споживчими кредитами під час воєнного стану та удосконалення державного регулювання у сфері фінансових послуг (закон про списання кредитів під час военного стану).

Читать дальше

Cписание или реструктуризация долга у коллекторов в 2023

Реструктуризация долга по кредиту – это единственный способ не платить по неподъемным счетам, если нет возможности рассчитаться в полной мере. Кодекс №8060, принятый правительством Украины, ввел такое понятие как «институт банкротства». Часть его дополнений и изменений отмечаются как позитивные. Цель данного документа – защита интересов должника. Кредитор инициировать банкротство заемщика права не имеет, даже если не получает регулярных платежей. Правительство отмечает: для физлиц, попавших в сложную ситуацию, нужно создать комфортные условия. И реструктуризация – одно из них.

Читать дальше

Колектори ТОВ «ДЕБТ ФІНАНС» як домовитися про погашення кредиту в 2023

Із колекторами «ДЕБТ ФІНАНС» можливо домовитись про погашення кредиту з дисконтом, але не так швидко, оскільки вказані колектори намагаються визначити фінансовий стан позичальника. Розмір дисконту при погашенні кредиту вирішує власник «ДЕБТ ФІНАНС». Як правило, такі кредити вони купляють дуже дешево та в пулі. Наприклад, кредит розміром 200 000 доларів США із заставою (земля і частина квартири) вони купили за 10 000 доларів США (інформація від нашого клієнта). Цей кредит ми допомогли купити для клієнта дуже дешево. На жаль, клієнт попросив не розповсюджувати розмір дисконту.

Читать дальше

Як домовитись з колекторами в 2023 з приводу списання кредиту

Приводимо приклад, коли до нас звернувся клієнт для погашення кредиту з дисконтом, ми провели ряд переговорів, домовились про списання кредиту, а клієнт відмовився від наших послуг, оскільки повірив іншому адвокату, який сказав, що через суд все вирішить і нічого не потрібно сплачувати.

Читать дальше