КОЛЕКТОРИ ЕЛІТ ФІНАНС, як з ними боротися та отримани дисконт

Колектори ТОВ “Еліт Фінанс” спеціалізуються на карткових кредитів та по кредитах, де фігурує машина в заставі. Як правило, вказані колектори вчиняють виконавчі написи нотаріуса, арештовують авто та намагаються продати авто на публічних торгах (СЕТАМ). З колекторами «ЕЛІТ ФІНАНС» можно домовлятись про погашення кредиту з дисконтом, але потрібно розуміти як домовлятись та як оформити все документально, так, щоб мінізувати втрати та проблеми в майбутньому.

Читать дальше

Закриття кредиту перед колекторами (фінансовий поручитель)

Якщо ви фінансовий поручитель по кредитному договору, який був укладений с банком, а потім право вимоги по кредиту викупили колектори, зокрема Вердикт-Капітал, ви можете домовитись про виплату відступних з припиненням договору фінансової поруки. В цій статті приводимо зразок додаткової угоди про припинення основного договору поруки.

Якщо ви позичальник, ви можете домовитись з колекторами шляхом укладення договору факторингу (купівля кредиту), або договору припинення зобов’язання. В деяких випадках, колектори пропонують гарантійний лист замість укладення вищезазначених договорів, але з точки зору закону, гарантійний лист нічого не гарантує.

Читать дальше

Зразок пояснення в суд з приводу незаконності комісії

Приклад письмових пояснень з приводу незаконності нарахованих комісій банком або колекторів. Верховний суд зазначив, що банк не має право нараховувати позичальнику комісію, без зазначення цільового призначення. Наприклад, комісія за обслуговування кредиту не відповідає Закону України “Про захист прав споживачів”. Якщо у вас подібна ситуація, вказані письмові пояснення вам допоможуть!

Читать дальше

Зразок документів, для закриття кредиту перед колекторами

Домовились з колекторами за 100 000 грн., з поверненням заставного авто. Підписали договір прощення боргу, а залишок боргу буде проданий через факторинг, для уникнення оподаткування прощеного кредиту. Скасували виконавчий напис нотаріуса, і колектори пішли на наші умови.

Для прикладу, приводимо примірники документів, які необхідно підписати з колекторами, щоб закрити кредит (договір та два гарантійних листа).

Читать дальше

Коллекторы Вердикт-Капитал подали в суд. Срок исковой давности

В 2020 - 2021 года клиенты банков, которые находятся в ликвидации (Надра, Дельта, Родовид) начали получать от ТОВ «Вердикт-Капитал» уведомления про о том, что их кредиты проданы и теперь «Вердикт-Капитал» стал новый кредитор для многих заемщиков. Если у вас возник вопрос: «Что делать, если ваш кредит продан коллекторам?», в данной статье вы узнаете, как договаривать, погашать и правильно закрывать кредиты, а также как отменить нотариальную надпись нотариуса и выиграть суд у «Вердикт-Капитал» используя исковую давность или новую судебную практику по повода уменьшения незаконных процентов и/или неустойки.

Читать дальше