Юрист по банківським і кредитним питаннях (кредитний адвокат)

У зв'язку з великою кількістю боржників, на ринку банківських послуг склалася ситуація при якій банки вимагають повернення боргу усіма доступними, як законними, так і незаконними, способами. Позичальнику, у якого виникли проблеми з кредитом, необхідно знати і захищати свої права. У цьому може допомогти адвокат по кредитах в Києві.

Читать дальше

Чем грозит поручительство по кредиту?

Поручительство по кредиту - очень ответственное решение. Человек, соглашающийся выполнять такую роль, должен быть абсолютно уверен в платежеспособности заемщика, за которого поручается. В противном случае все бремя долга ляжет именно на поручителя. В связи с такими особенностями важно знать, какие права и обязанности имеет поручитель, и в чем заключается его роль.

Читать дальше

Припинення договору поруки через суд 2021

Майже кожен валютний кредит супроводжується укладенням договору поруки, оскільки додаткове забезпечення у вигляді договору поруки вимагав НБУ.

Читать дальше

Все, що необхідно знати про припинення договору поруки!

Порука перед банком в сучасному світі є досить поширеним видом правовідносин. Саме в банківській сфері найчастіше використовується порука, - все частіше банки вимагають привести поручителя для отримання кредиту.

Читать дальше

Як поручителю звільнитись від сплати по кредиту?

Як припинити договір поруки по кредиту?

Читать дальше