Послуги для юридичних осіб

Юристи та адвокати  Юридичної  компанії «MK Partners» мають вузьку спеціалізацію з банківського права з 2004 року. Ми пропонуємо повний спектр послуг з банківського права. Ми судились з усіма банками та маємо багатий досвід, який підтверджується виграними справами.

Читать дальше

Іпотека та лізинг - спосіб реструктуризації кредиту

В умовах істотного зниження вартості нерухомості та неможливості бізнесу сплачувати кредит з високими процентними ставками,  звернення стягнення на іпотеку не завжди стають тим самим варіантом задоволення вимог кредитора. У ряді випадків, як для банку, так і для позичальника управління предметом іпотеки та отримання регулярних орендних платежів можуть бути більш вдалим варіантом реструктуризації заборгованості та збереження бізнесу.

Читать дальше

Алгоритм действий для крупных заемщиков при проблемном кредите.

Что необходимо сделать в первую очередь для крупных юридических лиц – заемщиков, если они решили не платить по кредиту для аккумуляции оборотных средств или как элемент давления на банк для понижении процентной ставки, а также для получения дисконта по кредиту:

Читать дальше

Договір поруки, як інструмент виведення іпотеки (для бізнес-груп)

В цій статті, ми розповімо  як припинити договір поруки та як використати поруку для досягнення позитивних домовленостей з банком, зокрема отримати дисконт по кредиту, списати залишок кредиту, зменшити кредитну заборгованість тощо.

Читать дальше