Як закрити виконавче провадження та зняти арешт на майно (примірник заяви)!

В процесі надання юридичних послуг, дуже часто виникають ситуації, як зняти арешт з майна, коли суд виносить заочне рішення про стягнення кредитних коштів не повідомляючи позичальника.

Після суду, банк отримує виконавчий лист та відкриває виконавче провадження за місцем проживання позичальника, в свою чергу виконавча служба накладує арешт на майно позичальника та поручителя на підставі заочного рішення суду. Тільки після отримання постанови про арешт майна, позичальник та поручитель дізнаються про вказані арешти, коли вже пізно переоформляти майно. Крім того, в деяких випадках, крім накладення арешту на автомобіль, державний виконавець може оголосити авто в розшук.

Mayorov V1 1

Отже, якщо у вас аналогічна ситуація, ви не отримували заочне рішення суду, а державна виконавча служба наклала арешт на все ваше майно та майно поручителя – вихід є, це повернення виконавчого листа.

Якщо Вам необхідно зняти арешти, для того, щоб переоформити арештоване майно на знайомих!

Якщо вам необхідно закрити виконавче провадження, щоб зняти автомобіль з розшуку!

Якщо вам необхідно закрити виконавче провадження, щоб домовитись з банком, або потягти час з метою отримання дисконту по кредиту (реструктуризація кредиту)!

Юридична підстави для повернення виконавчого документа та закриття виконавчого провадження:

Стаття 48 ЗУ «Про виконавче провадження», виконавчий лист повертається до суду, у разі відновлення судом строку для подання апеляційної скарги на рішення, за яким видано виконавчий документ, та прийняття такої апеляційної скарги до розгляду.

Таким чином, наші юристи можуть змоделювати ситуацію, щоб задіяти цю статтю та закрити виконавче провадження (зняти арешт). Такім чином, ми можемо ознайомитеся зі справою і у нас буде 10 днів, ми подаємо на перегляд заочного рішення, якщо опротестовуємо - виконавче провадження закривається. Якщо суд відмовляє в перегляді заочного рішення, ми йдемо в апеляцію і коли апеляція приймає нашу заяву, ми йдемо в виконавчу і повертаємо виконавчий документ по ст. 48 ЗУ "Про виконавче провадження" - це пряма стаття. Для банку - це буде проблема.

РЕЗУЛЬТАТ

Після повернення виконавчого листа та закриття виконавчого провадження, знімаються всі арешти на майно позичальника чи поручителя.
 
На консультації ми вам розкажемо, як вивести авто через публічні торги (СЕТАМ) за мінімальною ціною, та як зробити так, щоб кредитор (банк) отримав лише половину вартості арештованого майна. Кредитний адвокат: 063-595-87-10 (юридична консультація по кредитам).

 Примірник заяви про повернення виконавчого документа від кредитного юриста

 
До відділу державної виконавчої служби
 
Адреса: _____________________________
Боржник: _______________________
Адреса:__________________________

ВП_____________________
Державний виконавець:___________________________


 
                                                                                                    ЗАЯВА

______________ року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби _________________ було відкрито провадження ВП № ___________ на підставі виконавчого листа №__________, виданого __________ року, про стягнення заборгованості за кредитним договором №______________ від _________р.

15.05.2015 Боржник подав апеляційну скаргу на заочне рішення.

_____________року за результатами розгляду апеляційної скарги ________________ та доданих до неї матеріалів, суддя ухвалою від _____________ року відкрила апеляційне провадження по справі № ____________ р. та призначила розгляд справи на 6 жовтня 2015 року на 9.15 год.

Відповідно до ст.. 48 ЗУ «Про виконавче провадження»...........................................
                                                                      ПРОШУ:
1. Повернути до ________________ суду міста Києва виконавчий лист № ___________.
 
Додатки:

1. Ухвала про відкриття апеляційного провадження.

ПІП                            ______________                                      « »_____2019р.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!