Наші послуги

Суд з банком. Кредитний адвокат

21Юристи Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» надають правову допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з банківським правом, в тому числі по: повернення кредиту, кредитним і договірним спорах, іпотечне кредитування, припинення поруки, реструктуризації кредиту, списання кредиту, позовна давність по кредиту, в томц числі списання кредиту по строку давності і т.д.


Сьогодні причин, за якими позичальник не виконує своїх зобов'язань по кредиту може бути дуже багато. У тому випадку, якщо виник конфлікт не вдається розв'язати мирним шляхом, то у фінансової установи (банку, кредитної спілки тощо) виникають всі підстави добиватися захисту своїх прав в судовому порядку, при цьому, позичальнику важливо заздалегідь сформувати позицію по справі.

Юридична допомога у вирішенні кредитних спорів

Наші юристи готові надати допомогу фізичним і юридичним особам у вирішенні кредитних суперечок з банками. Відстоюючи позицію клієнтів ми пропонуємо аналіз вашої кредитної справи та сформуємо алгоритм захисту та взаємовідносин з банком, використовуючи наш досвід взаємовідносин з банками.

Спори з банками

22Якщо Ви опинилися в подібній ситуації і не знаєте, як вирішити суперечку з банком, і Вам необхідна допомога кваліфікованого приватного юриста в сфері банківського права - ласкаво просимо, звертайтеся до наших юристів з Києва, які має досвід роботи в рішенні подібних справ більше десяти років, що , безсумнівно, дозволяє знайти найоптимальніше рішення для позичальника. Великий досвід роботи і високі знання юриста - найкраща підтримка клієнта в будь-якій справі.

Виплата іпотечного кредиту


Сьогодні в практиці існує безліч проблем з іпотекою (в цілому) і виплатою іпотечного кредиту (зокрема) - не особлива рідкість. І якщо банки напевно знають, як відстояти свої інтереси, то їх клієнти часом виявляються, як їм здається, в безвихідній ситуації. Перспектива суду з банком спочатку лякає багатьох позичальників фінустанов.
Однак, навіть, якщо кредитор-банк погрожує відібрати у Вас квартиру, не поспішайте впадати в паніку. Юрист з банківського права завжди готовий допомогти Вам вирішити подібний спір з банком, а при необхідності - відстоювати Ваші інтереси в суді.

Кредит на автомобіль

Позичальники, які отримали кредити на автомобіль і будучи не в змозі їх виплатити, стикаються з конфіскацією кредитного майна. Але, не варто думати, що все втрачено.
Суд з банком є найбільш правильним рішенням в даній ситуації, і приватний юрист Києва не раз сприяла своїм клієнтам у поверненні конфіскованих автомобілів через суд, виконавчу службу. Повірте, нерозв'язних питань не буває! Трапляються тільки ситуації, з якими необхідно грамотно розібратися.


Ми вміє виконувати свою роботу! Це підтверджує безліч вдячних клієнтів не тільки в столиці, а й за її межами, а також наші виграні справи.

стартНаші кредитні юристи завжди дадуть вам необхідну консультацію.
Ваш Кредитний адвокат:
- реструктуризація кредиту;
- суди з банком;
- позовна давність по кредиту;
- списання неустойки та припинення поруки.


Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15а
тел. 063-595-87-10
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Банки з тимчасовою адміністрацією

фото 4 1Перспективи боржників і кредиторів при введенні тимчасових адміністрацій в банки

Всупереч усім запевненням про стабілізацію ситуації як в економіці, так і в банківській системі, все одно багатьох турбують можливі тимчасові адміністрації і подальші банкрутства банків. У ситуації, коли НБУ приймає рішення про неплатоспроможність банку, і інвестори, і вкладники виявляються захоплені зненацька, а процедури по виведенню банків з ринку затягуються на роки.

І, якщо раніше клієнти банків приходили в зручні офіси і спілкувалися зі співробітниками банку, то під час тимчасової адміністрації є ймовірність, що доведеться ходити вже не в банк, а в суд. І отримувати не виписки з рук менеджерів банку, а відмови з рук Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

З неприємною ситуацією можуть зіткнутися і боржники банку, і особи, які до введення тимчасової адміністрації придбали щось у банку (наприклад, закладене майно). Адже угоди, за якими вони вирішували своє питання, можуть оскаржуватися, що тягне за собою повернення отриманого від банку майна і зарахування в кредитори банку.

Ви можете звернутись до наших адвокатів та отримати консультацію з наступних питань:

1. як працювати з проблемними банками;

2. залік зустрічних однорідних вимог з банком;

3. протидія рішенням НБУ і тимчасової адміністрації;

4. ризики колекторського тиску;

5. спори з Фондом по нікчемним договорами;

6. судові диверсії в процедурі стягнення заборгованості;

7. дієвість забезпечувальних заходів;

8. третейське застереження в процесі повернення боргів.

9. особливості застосування позасудового порядку стягнення на предмет іпотеки.

 

IMG 6884Кредитний адвокат:
- реструктуризація кредиту;
- суди з банком;
- позовна давність по кредиту;
- списання неустойки та припинення поруки;


Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15а
тел. 063-595-87-10
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Згідно з інформацією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, список банків з тимчасовою адміністрацією (ВА) та в стадії ліквідації (Л):


Банк Юнисон (ВА)
Хрещатик (ВА)
Родовід Банк (ВА)
Фінансова ініціатива (ВА)
Софійський (Л)
Банк Петрокоммерц-Україна (Л)
Банк ТК Кредит (Л)
Укрінбанк (Л)
Банк Союз (Л)
Авант-Банк (Л)
Банк Преміум (Л)
Юніон Стандарт Банк (Л)
ВБР (Л)
Фінанси та Кредит (Л)
Велес Банк (Л)
Контракт (Л)
Унікомбанк (Л)
Національні інвестиції (Л)
Інтеграл банк (Л)
Радикал банк (Л)
Капітал банк (Л)
Дельта Банк (Л)
Укргазпромбанк (Л)
Укркомунбанк (Л)
Морський банк (Л)
Національний кредит (Л)
УПБ (Л)
Київська Русь (Л)
Омега Банк (Л)
Київ (Л)
Стандарт банк (Л)
Енергобанк (Л)
Надра (Л)
Кредитпромбанк (Л)
Імексбанк (Л)
Златобанк (Л)
Український Бізнес Банк (Л)
ПроФінБанк (Л)
ВіЕйБі Банк (Л)
Банк Камбіо (Л)
БГ Банк (Л)
ЛегБанк (Л)
Меліор Банк (Л)
Аксіома Банк (Л)
Порто-Франко (Л)
Демарк (Л)
ІнтерКредитБанк (Л)
Експобанк (Л)
Грінбанк (Л)
Акта Банк (Л)
Прайм-Банк (Л)
Терра Банк (Л)
Актив-Банк (Л)
Золоті Ворота (Л)
Єврогазбанк (Л)
Фінростбанк (Л)
Південкомбанк (Л)
Старокиївський (Л)
Промекономбанк (Л)
Західінкомбанк (Л)
ИНТЕРБАНК (Л)
Форум (Л)
Меркурій (Л)
Брокбізнесбанк (Л)
Реал Банк (Л)
Даніель (Л)
Таврика (Л)
ЕРДЕ Банк (Л)

Юридичні послуги Буча, Ірпень, Київ: адвокат з банківського права

фото 5Юридичні послуги в Бучі, Ірпені, Києві. Послуги адвоката з банківського права
 
Майоров Василь - професійний адвокат з банківського права, кандидат юридичних наук, що здійснює юридичну діяльність на території Києва (вул. В. Житомирська, 15-б) та Київської області (м. Буча, вул. Чкалова, 4-в). Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійного адвоката в Ірпінському регіоні (м. Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське) ви можете подзвонити мені особисто за тел. (Viber) 063-595-87-10 та отримати первинну консультацію, або задати питання:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Основними перевагами  та напрямками діяльності адвоката Майорова Василя, що здійснює свою юридичну діяльність в Києві, Ірпені, Бучі, Коцюбинському, Ворзелі, Гостомелі є:

Детальніше...

Нестандартні рекомендації по банкам (для юридичних та фізичних осіб)

i1Наша компанія займається кредитними справами вже 10 років. Банківське право - це наша єдина спеціалізація
 
НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, крім стандартних полягають у наступному:
 
ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:
 
1.      Рекомендуємо перевірити позовну давність по кредиту, особливо це стосується Дельта банку. Позовна давність починається з отриманням вимоги (в Укрсоцбанку позовна давність запускається автоматично). Важливо не переривати позовну давність вчиненням дій, які свідчать про визнання боргу;
 
2.      Щоб припинити договір поруки необхідно довести та встановити наступне: підняття процентної ставки, проведення реструктуризації; збільшення майнової відповідальності та відсутності згоди поручителя. Крім цього, ми вам розкажемо як за допомогою договору поруки штучно запустити позовну давність та повернути частину кредитних  коштів (схема буде цікава для ФПГ та концернів);
 
3.         Ми  можемо спроектувати ситуацію таким чином, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів;
 
4.     Скасування виконавчого напису нотаріуса. При скасуванні напису за ухвалою суду зупиняється виконавче провадження. Що треба зробити при отриманні вимоги, щоб банк не зміг зробити напис? Необхідно подати заперечення, оплатити кредит за прошлий період;
 
5.          Якщо у вашому банку тимчасова адміністрація, можливий варіант купівлі право вимоги по кредитному договору через факторингову установу;
 
6.      Реструктуризація кредиту, погашення кредиту з дисконтом або по вартості предмету іпотеки зі списанням залишку;
 
7.      Супроводження переведення валютних кредитів у гривню по пільговому курсу;
 
8.      Перегляд заочного рішення суду.  
 
ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:
 
 
1.      Накладення арешту на майно після отримання вимоги. Арешт доцільний для уникнення переоформлення іпотеки банком на баланс або продаж іпотеки від свого імені;
 
2.     Штучний запуск позовної давності по кредитним договорам за допомогою фінансових поручителів.
 
3.         Вчинення ряд дій, щоб банк не зміг продати право вимоги по кредиту третій особі;
 
4.   Трансформація кредитних відносин в лізингові внаслідок чого значно зменшується процентна ставка, збільшується строк кредитування та формується зручний графік;
 
5.      При наявності декількох іпотек, можливо через поручителя сфокусувати грошові потоки для виплати однієї іпотеки з подальшим виведенням з-під обтяження. Це ефективніше, ніж розпиляти грошові кошти на всі предмети іпотеки;
 
6.      В кожному кредитному договорі є строк договору, який є істотною умовою. Визнання такого пункту недійсним веде до уступок зі сторони банку в частині дисконту та дозволяю сформувати ефективний захист;
 
7.     Організація тимчасових  штучних канікул для позичальника для поповнення оборотних коштів;
 
8.     Вчинення дій, які унеможливлять вчинення банком виконавчого напису нотарісу на іпотечне майно
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 
 
Наша компания занимается кредитными делами уже 10 лет. Банковское право - это наша единственная специализация.
 
 НАШИ РЕКОМЕНДАЦИИ, помимо стандартных, заключаются в следующем:
 
ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ:
 
1. Рекомендуем проверить исковую давность по кредиту, особенно это касается Дельта банка. Исковая давность начинается с получением требования (в Укрсоцбанке исковая давность запускается автоматически). Важно не прерывать исковую давность совершением действий, свидетельствующих о признании  кредитного долга;
 
2. Для прекращения  договора поручительства необходимо доказать и установить следующее: поднятие процентной ставки, проведение реструктуризации,  увеличение имущественной ответственности и отсутствия согласия поручителя. Кроме этого, мы вам расскажем как с помощью договора поручительства искусственно запустить исковую давность и вернуть часть кредитных средств (схема будет интересна для ФПГ и концернов);
 
3. Мы можем спроектировать ситуацию таким образом, чтобы банк сделал ряд ошибок, которыми можно воспользоваться в будущем и при этом, почти не нарушая график оплаты кредита;
 
4. Отмена исполнительной надписи нотариуса. При отмене надписи, по решению суда останавливается исполнительное производство. Что нужно сделать при получении требования, чтобы банк не смог сделать надпись? Необходимо подать возражение и оплатить кредит за прошлый период;
 
5. Если в вашем банке временная администрация, возможен вариант покупки права требования по кредитному договору за факторинговое учреждение;
 
6. Реструктуризация кредита, погашение кредита с дисконтом или по стоимости предмета ипотеки со списанием остатка;
 
7. Сопровождение перевода валютных кредитов в национальную валюту по льготному курсу;
 
8. Пересмотр  заочного решения суда в первой инстанции.
 
ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ:
 
1. Наложение ареста на имущество после получения требования (вымога) от банка. Арест целесообразен для избегания переоформления ипотеки банком на баланс или при продаже ипотеки от своего имени;
 
2. Искусственный запуск исковой давности по кредитным договорам использую финансовых  поручителей.
 
3. Совершение ряд действий, направленных на невозможность продажи банка права требования по кредиту третьему лицу;
 
4. Трансформация кредитных отношений в лизинговые, вследствие чего значительно уменьшается процентная ставка, увеличивается срок кредитования и формируется удобный график;
 
5. При наличии нескольких ипотек, возможно с помощью поручителя сфокусировать денежные потоки для выплаты одной ипотеки с последующим выводом из-под обременения. Это эффективнее, чем дробить денежные средства на все предметы ипотеки.
 
6. В каждом кредитном договоре есть срок договора, который является существенным условием. Признание такого пункта недействительным ведет к уступке со стороны банка в части дисконта и позволяет сформировать эффективную защиту.
 
7. Организация временных искусственных каникул для заемщика для пополнения оборотных средств.
 
8. Совершение действий, которые сделают невозможным совершение банком исполнительной надписи нотариса на ипотечное имущество
 
 
Для более детальной информации:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для вопросов
063-595-87-10 - для консультаций
 

Представництво інтересів в судах у спорах з кредитними установами.

канатНаша Компанія надає весь спектр юридичних послуг з представництва інтересів клієнтів у спорах з банками, кредитними спілками та іншими фінансовими організаціями щодо кредитних та інших договорів.
 
Останнім часом в нашій країні збільшилася кількість так званих «проблемних» кредитів, тобто кредитів, за якими виникли великі заборгованості позичальників перед кредитними установами, пов'язані з фінансовими труднощами. Дана ситуація призвела до виникнення великої кількості судових позовів з боку кредитних установ до позичальників.
 
Пропонуємо коротко розглянути правові наслідки невиконання позичальником фінансових зобов'язань за кредитними договорами:
 
1. Виникнення права кредитної установи на звернення до суду. Після того, як позичальник перестає платити за кредитним договором, у нього виникає певна сума заборгованості, яка наростає після кожного чергового траншу з урахуванням штрафних санкцій, передбачених кредитним договором. Досягнення суми заборгованості певних розмірів, передбачених кредитним договором, дає право кредитній установі в односторонньому порядку розірвати кредитний договір. Наслідком чого є обов'язок позичальника протягом короткого терміну повернути кредитній установі всю суму позики, а також неоплачені відсотки і штрафні санкції. Невиконання позичальником даного зобов'язання в добровільному порядку, дає право кредитній установі на звернення до суду.
 
2. Звернення кредитної установи до суду. Кредитна установа звертається до суду за місцем реєстрації боржника або знаходження майна (предмета іпотеки). У судовому процесі, суд зобов'язаний детально вивчити порядок укладення та виконання кредитного договору, відповідність договору законодавству України, правильність нарахування відсотків і штрафних санкцій і т.д.
 
У судовому процесі позичальникові дуже важливо грамотно побудувати свою лінію захисту у процесі. Порядок укладення та виконання кредитного договору регулюється великою кількістю нормативних актів і дуже часто зустрічаються випадки, коли кредитні установи, які розробляють договору, не дотримуються всіх вимог, передбачених законодавством, тому важливо досконально проаналізувати текст договору і виявити дані невідповідності.
 
Позичальник наділений певними правами, якими він може скористатися в судовому процесі. Перш за все, слід пам'ятати, що позичальник може подати зустрічний позов до кредитної установи з вимогою визнати кредитний договір недійсним, якщо він був укладений з порушенням, або в інших передбачених законодавством випадках. Наслідком визнання договору недійсним є зобов'язання сторін повернути один одному все отримане за кредитним договором. Тобто, в цьому випадку, позичальник зобов'язаний буде повернути кредитній установі суму основного кредиту без урахування відсотків і штрафних санкцій та за вирахуванням вже виплачених йому сум.
 
Варто також відзначити, що в чинному законодавстві існує норма, яка передбачає визнання договору недійсним у разі виникнення обставин, що не залежали від сторін і які значною мірою впливають на кінцевий результат, отриманий з виконання договору. До даних обставин можна віднести різку зміну валютного курсу, однак на практиці не все однозначно, існують рішення суду як на користь позичальника так і відмови в задоволенні таких вимог.
 
Ще один момент, на який слід звернути увагу позичальникові, це його майно, яке знаходиться в заставі. Часто так буває, що кредитна установа не врахувало ряд особливостей майна, що передане йому в заставу. Мова йде про права на майно з боку інших осіб, які не брали участь в процесі підписання кредитного договору і не давали згоду на його укладення, однак претендують на майно або його частину (подружжя, особи, які передали позичальникові право власності на дане майно, особи зареєстровані або проживають в квартирі, і т.д.). Все це може стати підставою для звернення з позовом про визнання недійсним факту передачі в заставу майна, так як дана передача порушує права інших осіб, і як наслідок виведення майна з-під застави, що допоможе зберегти майно і значно "спростить" переговорний процес з банком .
 
3. Виконавче провадження. Після проходження всіх судових інстанцій і вступу рішення в силу, яке зобов'язує позичальника виплатити кредитній установі всю суму боргу, виконавча служба за заявою кредитної установи відкриває виконавче провадження. В процесі виконавчого провадження, виконавець визначає перелік майна, яке належить позичальнику та його поручителям, накладає на нього арешт і готує до подальшої реалізації. Слід пам'ятати, що у випадки нестачі коштів, отриманих від реалізації заставного майна, буде реалізовано інше майно позичальника.
 
4. Реалізація майна. Реалізація майна здійснюється спеціалізованою торговельною організацією на публічних торгах. Інформація про торги публікується в засобах масової інформації та на спеціалізованому сайті. Покупцем на торгах може бути будь-яка особа, яка виявила бажання придбати це майно. Стартова ціна майна визначається шляхом оцінки, яку замовляє торгова організація. У випадку, якщо на перших торгах ніхто не виявить бажання придбати майно, будуть проведені повторні торги. На повторних торгах, стартова ціна опускатітся на 20-30%. У випадку, якщо на торгах продати майно так і не вдасться, вона буде передана кредитній установі.
 
Якщо говорити про результати юридичного захисту інтересів позичальника в суперечках з кредитною установою, то вони можуть бути наступними:
 
1. Відмова кредитної установи від своїх вимог в повному обсязі. Цей варіант може бути здійснено у  випадках невеликої заборгованості позичальника або у виняткових випадках (відсутність у позичальника будь-якого майна, вкрай низька ринкова вартість заставного майна, претензії третіх осіб на майно та ін.). Відмова також може бути в результаті ефективних дій юристів, наприклад, якщо їм вдасться затягнути судовий процес або запитати його таким чином, що він перейде в розряд безперспективних.
 
2. Домовитися з кредитною установою. Варто пам'ятати, що криза торкнулася не тільки позичальників, але і кредитних установ, тому практично всі вони готові йти на компроміс з позичальником, так як їм потрібні, насамперед, грошові кошти, а не майно. З практики варто відзначити, що деякі кредитні установи готові скоротити суму боргу до 60%, якщо позичальник погашає борг відразу. Однак для цього слід провести ряд «підготовчих» заходів, це пов'язано з судовим процесом, обсягом і оцінкою майна позичальника та іншими моментами.
 
3. Зменшення суми боргу. У випадку, якщо вдасться визнати договір недійсним або незаконним порядок нарахування процентів або штрафних санкцій, то сума боргу може бути істотно зменшена.
 
Описана вище процедура стягнення заборгованості з позичальника кредитних установою, містить велику кількість нюансів і винятків, розібратися в яких позичальникові самостійно буде дуже складно. Тому рекомендуємо вам не затягувати зі зверненням за допомогою до досвідченого юриста.
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 

Консультация юриста (адвоката) по кредитам

Консультация юриста адвоката по кредитуОчень часто к нам приходят заемщики уже с проблемой ситуацией с банком, а наши адвокаты могут на начальном этапе порекомендовать как  сделать ряд действий и как правильно платить кредитные платежи, что б в дальнейшем повернуть ситуацию в пользу заемщика.
Если вы обратитесь к нашим адвокатам по кредиту, вы получите полную юридическую консультацию и получите с нашей стороны помощь в разрешении судебного спора с банком.
Наши юристы по кредитам направляют все силы на то, что б сохранить ипотечную недвижимость, отсрочить платежи по кредиту и проведение реструктуризации по кредиту. 

Мы предоставляем следующие юридические услуги по банковским кредитам, а именно:

1. Реструктуризация кредитной задолженности, перенос срока месячного кредитного платежа;
2. Признание кредитного договора недействительным, при условии отсутствия графика оплаты по кредитному договору;
3. Запуск и использование исковой давности по кредитам;
4. Представления интересов заемщика в суде;
5. Обжалование повышение процентной ставки, списание начисления штрафа и пени;
6. Прекращение договора поручительства;
7. Отмена заочного решения суда по иску банка к заемщику;
8. Отсрочка или рассрочка решения суда о взыскании кредитной задолженности;
9. Погашение кредита с дисконтом или через факторинг, блокирование оплаты заемщиком налога на доходы с физических лиц при прощении (списания) части кредита;
10. Защита от действий коллекторов;
11. Оспаривание исполнительных надписей нотариуса и проведения публичных торгов исполнительной службой;
12. Составление исков, встречных исков, апелляций и кассаций, а также других юридических документов при спорах с банками;
13. Возврат депозитов;
 

Банки имеют в штате сильных юристов по кредитам, а мы знаем как избежать основных ошибок, которые допускают заемщики, а именно:

 
1. Заемщики полагаются на устные договоренности с банком;
2. Не берут участие в судебных спорах с банком;
3. Игнорируют и не проверяют расчеты с банками;
4. Прерываю исковую давность по кредиту и неустойки (оплата, подтверждение долга);
5. В некоторых случаях заемщики начинают бесперспективные суды и тем самым ускоряют взыскание кредита;
6. Пропускают судебные сроки;
7. Не используют возможности судебной практики по кредитам
 
 
Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 
 

АКТУАЛЬНІ СТАТТІ

 
 
Ключевые слова: Юрист по кредитам, адвокат по кредитам, банк подал в суд, недействительный кредитный договор, услуги адвоката по кредитам Киев, списание кредита и налог, реструктуризация кредита, Адвокат по ипотеки, банк забирает залог, банк забирает ипотеку, как вернуть депозит,  суд с банком, списание кредита, прощение кредита, Дельта суд, передали кредит коллекторам, отсрочка по кредиту.