ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Позовна давність та кредитний договір: практичні аспекти (частина 2)

канатЗ нашою практики, ми часто стикаємось з позовною давністю. За нашими підрахунками, кожний четвертий позичальник міг би запустити позовну давність по кредитному договору та скасувати кредит, а з ним і іпотеку. На жаль, позичальники по кредиту роблять типові помилки, які переривають строк перебігу  позовної давністі за  кредитними договорами.

Детальніше...

Момент відліку позовної давності (кредитний адвокат)

   11Практичні аспекти строку позовної давності Законодавство України, а саме ст. 256 Цивільного кодексу України, визначає, що строк позовної давності це строк у межах якого особа має право звернутися до суду з позовною заявою. 


    Тобто строк позовної давності має свої межі - свій початок і свій кінець, і особа має право звертатися до суду з позовом лише в цих межах. 
    

Детальніше...

МОМЕНТИ ПРО ЯКІ БАНК МОВЧИТЬ! (РЕЗЕРВУВАННЯ, СПИСАННЯ НЕУСТОЙКИ, ПРОЩЕННЯ БОРГУ, ТОЩО)

Customer Service

   На початкових етапах взаємовідносин з банком, останній не погоджується на будь-яке списання боргу, крім капіталізації неустойки та процентів в тіло кредиту, розказуючи казки, що або сам банк не може зменшити розмір борг, або це не дозволяють зробити постанови НБУ.
   Насправді це не так. Банк, як сторона кредитного договору, має право прийняти будь-яке рішення стосовно кредиту, незалежно від законодавчих актів НБУ, оскільки банк є учасником цивільно-правових відносин.

Детальніше...

КОЛЕКТОРИ НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ (Кредитний адвокат)

   В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний. Колектори не просто зловживають своїми сумнівними правами, а й прямо порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодекс, а часто-густо Вас просто дурять.


    Тому ніколи не вірте їм, якщо вони обіцяють, при погашенні Вами частини боргу, списати весь борг. Колектори витягнуть з Вас не тільки всю суму боргу, а дуже немалі додаткові гроші , тому що вони купують Ваш борг з дисконтом до 90 відсотків і дуже зацікавлені буквально «випотрошити» боржника.

Детальніше...