• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Як необхідно «запустити» позовну давність, щоб БАНК ПРОГРАВ СУД (Кредитний адвокат)

      Ми вирішили звернутись до теми строку позовної давності, оскільки все частіше до нас звертаються позичальнику, у яких сплив би строк давності, якщо б вони своїми діями не переривали цей строк.
 
     Відповідно до ст. 256 Цивільного кодексу України, позовна давність - це строк,  у  межах  якого  особа  може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права.
 
 

Для отримання юридичної консультації по:

1. Реструктуризації кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне)
5. Консультація по проблемним кредитам Укрсоцбанк (Альфа-банк)
телефон 063-595-87-10

Ми неодноразово писали про автоматичний запуск позовної давності по кредитним договорам Укрсоцбанку, як не переривати позовну давність, тощо. Тепер, після того, як Альфа-банк купив Укрсоцбанк, ситуація для позичальників Укрсоцбанку різко погіршилася.

 

Наші статті (позовна давність Укрсоцбанк):

1. Строк позовної давності в кредитних договорах Укрсоцбанку;

2. Що таке строк позовної давності по кредиту?

3. Значення вимоги банку для запуску позовної давності;

4. Наші виграні справи по кредиту.

 
    Ми вирішили звернутись до теми строку позовної давності, оскільки все частіше до нас звертаються позичальнику, у яких сплив би строк давності, якщо б вони своїми діями не переривали цей строк. 
 
     Відповідно до ст. 256 Цивільного кодексу України, позовна давність - це строк,  у  межах  якого  особа  може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права.
 
     Відповідно до законодавства, встановлюється загальний строк позовної давності, який становить 3 роки та який розповсюджується на вимогу повернення тіла кредиту та процентів, та є спеціальний строк позовної давності, який становить 1 рік та розповсюджується на неустойку (штраф та пеня).
 
     Основна типова помилка позичальника, полягає в тому, що коли банк звертається до суду, позичальник не перевіряє сплив позовної давності та не робить будь-яких заяв з приводу строку, особливо це стосується неустойки. Зробити заяву про застосування позовної давності можливо тільки в суді першої інстанції, або в апеляції, якщо позичальник доведе неподання такої заяви в суді першої інстанції з поважних причин. Таким чином, відповідно до ст. 267 Цивільного кодексу України, сплив строку позовної давності, про застосування якої заявлено стороною у спорі, є підставою для відмови   задоволення позову судом про стягнення коштів.
       
 
     Аналізуючи звернення позичальників до нашої компанії, ми зробили для себе цікавий висновок, що для кожного 7-го позичальника сплив строк позовної давності на тіло кредиту, для кожного 3 позичальника сплив строк позовної давності на неустойку та для кожного 5 позичальника сплав би строк, якщо б він не переривав його. 
 

     Випадки, коли можливо запустити строк позовної давності наступні:

1. Позовна давність починається, коли в кредитному договорі встановлено, що у разі невиконання  (неналежного виконання) Позичальником обов'язків визначених в договорі, протягом більше, ніж 90 днів, строк користуванням кредитом вважається таким, що сплинув, та, відповідно, позичальник повинен протягом одного календарного дня погасити кредит в повному обсязі, сплатити проценти за фактичне користування кредиту та нараховані штрафні санкції. Це типове формулювання для ПАТ «Укрсоцбанк». 
 
    Таким чином, у випадку, якщо у вашому кредитному договорі є вищезазначене формулювання, то через 90 днів або інший строк з дати першого прострочення платежу починається відлік позовної давності.
 
2. В деяких договорах встановлено систему відсилочних пунктів договору, один з них, якщо позичальник не подає довідку про заробітну плату кожного року, то строк користуванням кредитом вважається таким, що сплинув і починається відлік позовної давності. На практиці банки дуже часто не звертають уваги на такий момент.
 
3. Наявність вимоги від банку про повернення грошових коштів. Саме з дати вказаної у вимозі починається відлік позовної давності. Вказана ситуація актуальна для банків, яких купив ПАТ «Дельта банк», або викупив право вимогу за кредитним договором. Справа в тому, що ці банки (ПАТ «Кредитпромбанк», ПАТ «Укрпромбанк», ПАТ «Сведбанк», ПАТ «Укрсиббанк»,) активно розсилали вимоги про повернення коштів, а коли ПАТ «Дельта-банк» подає до суду, то в багатьох випадках сплинув строк позовної давності.
 
         Отже, ми вам розповіли основні моменти коли запускається механізм позовної давності, але цього не достатньо для застосування її, оскільки відповідно до ст. 264 Цивільного кодексу України, перебіг позовної давності переривається вчиненням дій, що свідчить про визнання свого боргу або іншого обов'язку. Після переривання перебігу строку позовної давності починається заново.
 
      В наступній публікації ми розповімо, які дії не слід вчиняти, щоб позовна давність не переривалась, або як обійти переривання позовної давності, при цьому сплачуючи за кредитним договором.
P.S. Ми Вам розповімо «що робити?», а «як це зробити?» - вже залежить від вашої згоди роботи з нами.
 

АКТУАЛЬНІ СТАТТІ

 
 

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.