Наші послуги

Скасування реєстрації права власності (КЕЙ-КОЛЕКТ)

IMG 7158Ця стаття буде корисна тим, хто хоче повернути іпотеку, яку зареєстрував на себе ТОВ "Кей Колект". Якщо у вас є питання: як швидко скасувати реєстрацію права власності Кей-Колект щодо предмета іпотеки, як швидко повернути іпотечне майно відібране на підставі застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, як швидко повернути відібране ТОВ Кей-Колект майно (до 45 днів), як боротися з ТОВ Кей-Колект, як відстояти свою нерухомість і свої права, то інформація в цій статті вам знадобиться.

 

До нас дуже часто за допомогою звертаються боржники, які укладали кредитні договори з Укрсиббанком і в забезпечення яких укладали договори іпотеки нерухомого майна. За договором факторингу кредит продавався ТОВ Кей-Колект - колекторської компанії, яка є частиною Укрборг і створена для стягнення проблемної заборгованості. Дана колекторська компанія займається тим, що через «чорних» нотаріусів (Кобелєва, Суперфін, Щелков і т.д.) реєструє на себе право власності на іпотечне майно: будинки, квартири, землю, а потім приїжджають «співробітники» цієї компанії і виселяють людей на вулицю.

 

Як показала практика нотаріус навіть не вивчає документи, які подаються для реєстрації права власності на факторингову компанію. Бувають випадки коли в матеріалах справи нотаріуса навіть немає розрахунків заборгованості, а в договорі іпотеки немає застереження на задоволення вимог іпотекодержателя. Про порушення Закону України «Про мораторій на примусове стягнення заставного майна» ми взагалі мовчимо.

 

У партнерів нашої компанії існує багаторічна і ефективна практика боротьби проти зазначеного свавілля. Ми нашим клієнтам повертаємо іпотеку назад у власність і до цього моменту забезпечують безпеку і недоторканність іпотеки. Ми пропонуємо швидкий спосіб скасування права власності Кей колектив через Міністерство юстиції, за часом буде близько 2 місяців. Через суд таке скасування може затягнутися трохи на довше.

Для отримання юридичної консультації по:

1. Реструктуризації кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне)
5. Консультація по проблемним кредитам Укрсоцбанк (Альфа-банк)
телефон 063-595-87-10, 050-266-27-26

Скарга про скасування реєстрації повинна містити:

  • найменування скаржника, його місце проживання;
  • зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності і норми закону, які порушені на думку скаржника;
  • виклад обставин;
  • підпис скаржника.

Якщо скарга на рішення, дії або бездіяльність реєстратора, державної реєстрації суб'єкта подається представником скаржника, до такої скарги додається довіреність або інший документ, який підтверджує його повноваження.

 

Якщо хоча б один із зазначених пунктів буде порушений, Комісія має право відмовити в розгляді заяви.

 

Відповідно до ч. 6 ст. 37 ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Міністерство юстиції України за наслідками розгляду скарги у сфері реєстрації може прийняти наступні рішення:

 

1. Відмова в задоволенні;


2. Задоволення скарги шляхом:


- відміна рішення про реєстрацію;
- скасування рішення та проведення реєстрації;
- внесення змін до Державного реєстру та виправлення помилок;
- Блокування та/або анулювання доступу реєстратора до Державного реєстру.

 

Підстави відмови у задоволенні скарги про реєстрацію:


1. скарга оформлена з порушеннями;
2. на момент розгляду скарги, право власності перейшло на іншу людину;
3. наявність інформації про судовий розгляд про скасування реєстрації;
4. пропуск строку подачі скарги про скасування реєстрації.Крім цього, Комісія розглядає процедурні порушення при реєстрації, а суд розглядає порушення норм матеріального права.

 

Юридична консультація з приводу скасування реєстрації 063-595-87-10, 050-266-27-26

Приклад Наказу про скасування реєстрації.

IMG 0909