Наші послуги

Отримали вимогу від БАНКУ! Що треба робити?

 
Згідно норм ЗУ "Про захист прав споживачів", направлення кредитором та не виконання позичальником даної вимоги, є обов"язковою передумовою звернення до суду. Хоча, на відсутність такої вимоги, суди в більшості не реагують.
 
Під час майбутнього судового розгляду, необхідно на підставі первинних документів встановити дійсну суму заборгованості (в разі її наявності) і вимога тут грає лише другорядну роль, але вимога дуже важлива для запуску позовної давності. В будь-якому випадку позичальнику необхідно зробити заяву про застосування позовної давності по кредит та доказувати факт пропуску банком позовної давності по кредиту або позовної давності на місячні кредитні платежі.
 
А ось наявність у такій вимозі визначення суми заборгованості в цілому (при достроковому стягненні), є важливим моментом, на який необхідно звернути увагу. Оскільки, в разі відсутності реагування позичальника на вірність її визначення - вважається, що позичальник з нею погодився (факт безспірності), що є підставою вчинення нотаріусом виконавчого напису про звернення стягнення на предмет іпотеки. 
 
Тому, щоб убезпечити себе від можливого вчинення виконавчого напису, а в разі його вчинення - мати обгрунтовані підстави для звернення до суду із відповідним позовом, необхідно опротестовувати визначену у вимозі суму кредитної заборгованості.
 
Команда проекту www.mayorovgroup.com.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!