ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Наші послуги

10521973 364048740435806 7245587531066975719 n

Основні послуги надаються у формі консультацій,  щомісячного юридичного супроводу, надання наукових висновків, аналіз справи та комплексного ведення справи. Тарифи визначаються індивідуально, в залежності від різних факторів, що впливають на обсяг роботи:

 

- Юридичні консультації (висновки);

 

- розробка комплексної стратегії ведення справи з банками;

 

- комплексне ведення справи з банками;

 

- РАЗОВІ ПИСЬМОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ (ЗАКЛЮЧЕНИЯ) З ОКРЕМИХ ПИТАНЬ.

 

Також надаються інші юридичні послуги, такі як:

 

- реструктуризація кредитної заборгованості, або погашення кредиту зі списанням залишку;

 

- припинення договору поруки, іпотеки;

 

- скасування виконавчого напису нотаріуса, оскарження заочного рішення суду, апеляція та касація;

 

- запуск позовної давності по кредиту;

 

- уникнення позасудового порядку стягнення;

 

- визнання виконавчого листа таким, який не підлягає виконанню;

 

- оскарження прилюдних торгів;

 

- ведення справи в суді, представництво інтересівв банках;

 

- суди з колекторами;

 

- зменшення неустойки по кредиту.

 

Для визначення обсягу та вартості роботи проводиться попереднє ознайомлення зі справою та оцінка документів. Надалі вартість кожної послуги визначається для кожного підприємства індивідуально виходячи з очікуваного обсягу роботи і поставленої вами завданням перед юридичною фірмою. У нас існує система знижок, в тому числі для постійних клієнтів, так якщо ви вже користуєтесь деякими послугами нашої фірми, то на кожну нову послугу отримуєте знижку в розмірі 10 - 25% залежно від виду та обсягу послуги.

 

Завдяки гнучкій ціновій політиці, наші послуги прийнятні як для великих компаній, так і для невеликих фірм і є найбільшвигідними на ринку юридичних послуг з огляду на нашу спеціалізацію.

 

ЗАПРОШУЄМО ВАС до довгострокового співробітництва! Досвід показує, що витрати на юридичні послуги в цілому не менше ніж у 3-5 разів менше фактичних і розрахункових втрат, які несе компанія при відсутності якісних юридичних послуг.

 

фото 5Про Ваше рішення просимо нас повідомити заздалегідь для проведення попередньої зустрічі і включення Вашої компанії в план роботи на поточний рік за тел. 063-595-87-10.

 

Спеціальна пропозиція:

 

Безкоштовний аналіз кредитної справи та надання своїх пропозицій для юридичних осіб

 

     

Виходячи з досвіду ведення кредитних справ (в нашому провадженні знаходяться приблизно 150 справ, з такими банками як: «Надра», «Ерсте банк», «Сведбанк», «Ощадбанк», «Морський транспортний банк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк», «Фінанси та Кредит», банк «Південний», «ОТП банк», «Альфа-банк», ВАТ «Універсал банк», «Кліринговий дім», «Приватбанк», «ВБР», «АВАЛЬ», а якщо рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2007 року – всього більше 500 проведених засідань) пропоную наступні РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних відносин:

 1. Якщо судові розгляди підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть змогу банкам забрати майно и продати через аукціон, в цьому випадку необхідно ініціювати судовий розгляд на заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливе продажу такого майна через публічні торги.

 2. Якщо після всіх судових розглядів справи, Вами займається державна виконавча служба, то такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати окремий судовий розгляд.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "Якщо відкрито виконавче провадження?"

 3. У випадку, якщо ваш борг передали іншому банку (Дельта банк), в цьому разі є наступні моменти, на які необхідно звернути увагу, а саме: Дельта-банк, коли робить виконавчий напис нотаріуса, не надсилає вимогу, а за таких обставин виконавчий напис можна скасувати; продаж права вимоги банка, у якого скасували ліцензію не відповідає закону. Такий договір переуступки можна визнати недійсним. Є рішення Верховного Суду України.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "Навколо ситуації з ПАТ "Дельта Банк"

4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущених банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та зарахувати проценти в рахунок погашення кредита. Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

5. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.

 6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи, можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки). Є реально виграна справа по «Укрсиббанку», «Альфа банк», «НАДРА», «Дельта банк» тощо.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "ВИЗНАННЯ ПОРУКИ ПРИПИНЕНОЮ. Аспекти, які потрібно знати!"

 7. Викупаємо заставне майна за ціною більшою, ніж експертна оцінка ДВС.

8. Супроводження участі в акціях від «Укрсиббанку» та «Дельта банку».

9. Розробка комплексних схем протидії банкам.

10. Супроводження та організація викупу майна через ДВС на вашу людину.

 11. Списання неустойки ефективне тоді, коли вона занадто завищена і перевищує або дорівнює сумі кредитного боргу, оскільки відповідно до законодавства, розмір неустойки не може перевищувати загальну заборгованість.

 12. Організація та супроводження процедури викупу заборгованості, яку передали колекторам. Орієнтовна сума викупу складає 50 відсотків від загальної кредитної заборгованості. Ведення переговорів з колекторами. Оскарження викупу заборгованості, якщо вона проведена після початку ліквідації комерційного банку — є реальна нова судова практика.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "«Реструктуризація» - що під цим розуміє банк та що насправді повинно бути?"

13. Супроводження реструктуризації заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього.

 14. Оскарження прилюдних торгів. В процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати торги недійсними, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "Важливі моменти для оскарження прилюдних торгів"

 15. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягав виконанню. ДУЖЕ ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "Скасування виконавчого напису нотаріуса"

16. Наші клієнти звертаються тоді, коли вже пізно, а ми, на підставі досвіду, можемо вам змодулювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. В будь-якому випадку, ви отримуєте аналіз вашої ситуації, а питання оплати лежить в площині вашої згоди роботи з нами.

17. Якщо ви не платите за кредитом, можливо у кредитному договорі є пункт, який запускає механізм позовної давності, тоді треба правильно використати вказаний момент. Наприклад, в договорах «Укрсоцбанк», якщо ви не платите 3 міс., починає діяти відлік позовної давності.

ЧИТАЙТЕ СТАТТЮ: "Як необхідно «запустити» позовну давність, щоб БАНК ПРОГРАВ СУД (Частина 1)?"

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!