Наші послуги

Скасували арешт накладений по забезпеченню позову

універсалЦя стаття знадобиться тим, хто хоче скасувати заходи забезпечення позову та скасувати арешт на майно, що був накладений за ухвалою про забезпечення позову.
 
Записатися на консультацію до кредитних адвокатів можна за номерами телефону: 050-266-27-26 або 063-595-87-10.
 
Ситуація наступна:
ПАТ Універсал банк звернувся до суду з позовом про стягнення кредитного боргу з основного боржника за кредитом та фінансового поручителя. Через деякий час банк виявив, що у позичальника є у власності квартира, яка не є предметом іпотеки. Банк звернувся до суду з клопотанням про забезпечення позову шляхом накладення арешту на цю квартиру. Суд клопотання задовольнив та наклав арешт на зазначену нерухомість. Вказана ухвала була передана для виконання до органів виконавчої служи, які і внесли відповідні відомості до реєстру прав на нерухоме майно.
 
Ми добилися залишення вказаного позову про виконання кредитного зобов’язання без розгляду та подали заяву про скасування заходів забезпечення позову та скасування ухвали про накладення арешту. Наша заява про скасування арешту була задоволена. Потім була до виконавчої служби подана заява про закінчення виконавчого провадження та відповідно через деякий час був знятий арешт та відповідна інформація була вилучена з реєстру прав власності.
 
Судову справу супроводжував партнер ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокат Коротя Роман.
 
рома
 
Копія ухвали додається.
скасування 1
скасування 2