Наші послуги

Зупинили продаж майна на електронних торгах

Якщо Ваше майно виставлено на електронні торги і Ви хочете зупинити реалізацію цього майна на певний час, то інформація в цій статті Вам знадобиться.
 
Ситуація має наступний опис:
 
Існує рішення суду про стягнення боргу з позичальника за валютним кредитом. Кредитор ПАТ ВТБ Банк. Банк отримав виконавчий лист та звернувся з ним до виконавчої служби з заявою про відкриття виконавчого провадження. Виконавче провадження було відкрито, були накладені арешти на майно, був виготовлений звіт про оцінку майна та з часом майно було виставлено на продаж на електронні торги.
 
Ми звернулися до суду з позовом про визнання недійсним звіту про оцінку майна та паралельно подали заяву про забезпечення позову шляхом зупинення продажу на електронних торгах.
 
Наша заява ґрунтувалася на наступному:
Якщо не зупинити продаж майна, то воно буде  реалізовано на електронних торгах третім особам. Ціна, за якою майно буде реалізовано є незаконною та відповідно буде скасована. Якщо майно буде реалізовано за незаконною ціною, це призведе до порушення прав власника (позивача). Якщо не зупинити продаж майна і воно буде реалізовано, виконання рішення суду буде ускладнено і потрібно буде ініціювати позови про повернення майна. 
 
Наша заява була задоволена, позов був забезпечений  - було зупинено продаж майна на електронних торгах.
 
Судову справу супроводжує партнер ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокат Роман Коротя.
 
 
рома
 
Нижче буде надана відповідна ухвала.
вяз 1
вяз 2

Замовити юридичну консультацію:

Адвокат Майоров Василь, тел. 063-595-87-10

Адвокат Коротя Роман, тел. 063-062-31-04

Написати нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.