Наші послуги

Зупинили провадження у справі про стягнення заборгованості за кредитом

155674

Якщо Ви бажаєте зупинити провадження в судовій справі за позовом банку до позичальника про стягнення заборгованості за кредитним договором чи за позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки/застави, то інформація в цій статті Вам знадобиться.

 

Записатися на правову консультацію та отримати інформацію відносно того, як поводити себе з банком чи колекторською/факторинговою компанією, можна за номерами телефону: 063-595-87-10; 050-266-27-26.

 

Ситуація наступна: між позичальником та ПАТ Родовід банк був укладений кредитний валютний договір. Банк звернувся до суду за місцем реєстрації проживання позичальника з позовом про стягнення заборгованості до суду.

 

Ми подали позов до суду про визнання кредитного договору недійсним. Позов був поданий за місцем знаходження банку. До суду, де знаходився спір про стягнення заборгованості, було подано клопотання про зупинення провадження у справі до розгляду спору про визнання кредитного договору недійсним, оскільки не можливо розглядати судовий процес про стягнення боргу до судового процесу про визнання недійсним кредитного договору.

 

Заява про зупинення провадження у справі була задоволена, провадження зупинено. Правовою підставою для вчинення зазначеної процесуальної дії стала ч. 4 ст. 201 ЦПКУ.

 

Відповідна ухвала додається.

Файл 001

Файл 000