Наші послуги

Виграли судовий процес та анулювали кредитний борг - Дельта банк

   Ця стаття знадобиться тим хто має кредитну заборгованість по кредиту і на кого банк подав до суду. Якщо у вас виникають запитання: як виграти суд у ПАТ Дельта банк, як списати кредит, як домогтися відмови суду в задоволенні позову банку про стягнення заборгованості за позовною давністю, як зберегти іпотеку, то інформація в цій статті вам допоможе.

 

IMG 7158

    Спір виник відносно валютного кредитного договору укладеного з ПАТ Український промисловий банк. Потім між ПАТ Укрпромбанк та ПАТ Дельта банк був укладений договір про передачу активів та кредитних зобов’язань, за яким право вимоги відносно кредитного договору було передано ПАТ Дельта банк.

    Внаслідок існування прострочки по кредиту банк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості за кредитним договором.

     Нами була подана заява про застосування позовної давності, де існувало посилання на ту обставину, що ПАТ Дельта Банк звернувся до суду після спливу строку позовної давності, оскільки Укрпромбанк звертався до Позичальника з вимогою про дострокове повернення всіх грошових коштів і визначив в цій вимозі строк виконання кредитного зобов’язання таким, який настав, станом на дату звернення з вимогою. І тому враховуючи, що строк позовної давності визначений законодавством становить 3 роки, виходить, що банк пропустив вказаний строк на звернення до суду з позовом, оскільки з дня звернення з досудовою вимогою до дня звернення з позовом пройшло більше ніж 3 роки.

     Суд першої інстанції відмовив в задоволенні позову про стягнення заборгованості виходячи з того, що банком не доведена заборгованість і не надані первинні бухгалтерські документи, лише які і можуть підтверджувати факт існування кредитної заборгованості. Доводи заяви про застосування позовної давності не були взяті до уваги судом і тому ми були змушені звернутися до апеляційного суду з апеляційною скаргою в які просили змінити мотивувальну частину рішення і зазначити, що підставою для відмови в задоволенні позову є пропуск позивачем строку позовної давності. Суд апеляційної інстанції апеляційну скаргу задовольнив і зазначив, що банк не має право стягувати кредитну заборгованість оскільки строк позовної давності вже пройшов.

    Захист клієнта в цій справі здійснювали партнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», юристи по кредитам  Роман Коротя та Василь Майоров.

рома сайт     DSC5489

      Ви можете зателефонувати за номером телефону:

050-266-27-26 або 063-595-87-10 та отримати правову консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

 

    Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.

1 пав

6 пав