Наші послуги

Виграли судовий процес та скасували виконавчий напис нотаріуса - Укрсоцбанк

Ця стаття знадобиться тим, у кого банк бажає відібрати іпотеку. Якщо у вас виникають запитання: як вигати суд у банку, як виграти суд у ПАТ Укрсоцбанк, як скасувати виконавчий напис нотаріуса, як зберегти іпотечне майно, то інформація в цій стаття вам знадобиться.

IMG 7158

     Спір виник відносно наступної ситуації: З ПАТ Укрсоцбанк був укладений кредитний договір за яким була надана іноземна валюта. В якості забезпечення його виконання був укладений договір іпотеки, за яким в іпотеку була передана земля. Внаслідок невиконання кредитного договору, банк розпочав процедуру стягнення кредитного боргу. Був вчинений нотаріусом виконавчий напис, яким було звернено стягнення на предмет іпотеки – земельну ділянку та який був пред’явлений до виконавчої служби для проведення торгів з реалізації іпотеки.

    Нами бувподаний до суду відповідний позов про скасування вищевказаного виконавчого напису – визнання його таким, що не підлягає виконанню. В своїй позовній заяві ми посилалися на масу порушень виявлених при вчиненні виконавчого напису – не доведення нотаріусу факту надання грошових коштів, не доведення нотаріусу факту порушення кредитного зобов’язання, неотримання іпотеко держателями вимоги, яку банк зобов’язаний був направляти та ін. Також для унеможливлення продажу на торгах земельної ділянки, була подана заява про забезпечення позову шляхом зупинення виконавчого провадження, яка вподальшому була задоволена судом.
    Після низки судових засідань та на підставі витребуваних у нотаріуса документів, позов було задоволено та визнано таким, що не підлягає виконанню спірний виконавчий напис. Апеляційна та касаційна скарги не подавалися.

     Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення? а також документи, які нами подавалися.

       Правову допомогу клієнту надавав партнер Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», кредитний юрист  Роман Коротя.

рома сайт

     Якщо Ви боржник по кредиту і Вас дістав банк, зверніться за номером телефону: 050-266-27-26, та отримайте правову консультацію.

 

kor v n 4

кор в н 4