Наші послуги

Виграли судовий процес та визнали недійсними торги з реалізації іпотеки - Укрінбанк

      Ця стаття знадобиться тим хто має проблеми з виплатою кредиту і іпотечне майно банк вже продав з торгів. Якщо у вас виникають запитання: як визнати недійсними прилюдні торги з реалізації іпотечного майна, як виграти суд в Укрінбанк, як скасувати електронні торги, як вести себе з банком якщо майно вже продано з торгів, аукціону, як відсудити у банку майно, як вивести іпотеку з під удару, то ця стаття вам стане у нагоді.

IMG 7158

      Спір виник відносно квартири, яка була реалізована на прилюдних торгах. Опис ситуації полягає в наступному:

       Між ПАТ Український інноваційний банк та підприємством був укладений кредитний договір, за яким була надана в кредит іноземна валюта – долар США.В забезпечення вказаного договору в іпотеку була передана квартира.
     Підприємство почало прострочувати виплати за кредитом і Банк запустив процедуру відібрання квартири. Був вчинений виконавчий напис нотаріуса, який відразу банк направив до виконавчої служби, з подачі якої торгуючою організацією ПП Нива В Ш, була реалізована на прилюдних торгах вказана квартира.

     На цій стадії ми розпочали здійснювати захист людей, яких позбавили житла.
     Нами були подані позови про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та про визнання публічних торгів недійсними. Судовий процес про скасування виконавчого напису нотаріуса закінчився на нашу користь – позов був задоволений в повному обсязі. На цей час судовий процес про визнання торгів недійсними ще не закінчився. Нами були змінені підстави позову про визнання торгів недійсними, а саме було додано до позову таку підставу як те, що вони були проведені на підставі виконавчого напису, який в судовому порядку визнаний незаконним.

      Суди першої та апеляційної інстанції відмовили нам в задоволенні вказаного позову про скасування торгів, але суд касаційної інстанції став на нашу сторону і спустивши справу на новий розгляд до суду першої інстанції, втановив ту обставину, що незаконність виконавчого напису нотаріуса (що ми встановили в іншому судовому процесі) є підставою для висновку про незаконність торгів, а тому і підставою для задоволення позову про скасування цих торгів.

     Суд першої інстанції, на новий розгляд до якого потрапила справа, звісно задовольнив позов, визнав недійсними прилюдні торги з реалізації іпотечного майна та витребував назад у власність незаконно вилучену квартиру.

     Також потрібно зазначити, що ця квартира виведена взагалі та назавжди з під удару і залишиться у власності її дійсних власників оскільки нами ліквідована юридична особа, яка є позичальником, а відповідно до законодавства ліквідація особи тягне за собою припинення кредитного зобов’язання, а також припинення іпотечного зобов’язання.

          Захист клієнта в цій справі здійснювали партнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», юристи по кредитним спорам  Роман Коротя, Василь Майоров та Шворак Анна.

рома сайт     DSC5489     аня сайт

      Ви можете зателефонувати за номером телефону:

050-266-27-26 або 063-595-87-10

та отримати консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

 

    Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення та його варіант з реєстру судових рішень.

1 ков вссу

4 ков вссу

1 ков 1 інст

3 ков 1 інст