Наші послуги

Виграли судовий процес та скасували торги з реалізації іпотеки - Райффайзен банк Аваль

   Ця стаття знадобиться тим хто має прострочений валютний кредит і іпотечне майно вже продано з торгів. Якщо у вас виникають запитання: як визнати недійсними прилюдні, електронні торги з реалізації предмета іпотеки, як зберегти іпотеку і не повертати кредит, як виграти суд у ПАТ Райффайзен банк Аваль, як скасувати торги з реалізації майна, як повернути майно відібране банком, то ця стаття вам стане у нагоді. 
IMG 7158

    Спір виник відносно СВАВІЛЬНОГО продажу на прилюдних торгах предмету іпотеки – будинку.

  Ситуація мала місце в м. Кременчуг, Полтавської області. Сім’я взяла в ПАТ Райффайзен Банк Аваль кредитні кошти на купівлю будинку. До 2010 року кредитні кошти платилися належним чином, а оскільки економічна криза не минула майже нікого, з цього періоду почалися деякі складнощі по оплаті повного розміру платежів, які передбачалися кредитним договором.

   Банк не довго думаючи запустив процедуру відібрання будинку. Спочатку банк подав до суду позов про стягнення заборгованості. Відповідачів звісно ніхто не повідомляв про існування судового розгляду вищевказаного позову. Після цього виконавчий лист за вказаним рішенням був поданий до виконавчої служби, а остання, нікого не повідомляючи, продала будинок з прилюдних торгів.  Про існування цієї афери Позичальник та його сім'я дізналися в момент коли прийшли додому, а їхнє майно стоїть на вулиці, і їх повідомляють, що будинок проданий і вже існують виконавчі документи на виселення всіх жильців.

     Після цього почалося справжнє пекло для цих людей. Позичальник почав оскаржувати всі дії та рішення в суді, органах міністерства внутрішніх справ прокуратури, але в нашій країні це те саме, що битися об стінку головою – ніякого сенсу, оскільки сучасна система «начебто» захисту прав людей просто прогнила корумпованістю і «панібратством». Ні рішення про стягнення заборгованості, ні рішення про виселення звісно не вийшло скасувати (хоч на те були всі підстави) і суд в своїх рішеннях писав, що все законно, декілька разів порушували кримінальну справу потім закривали і прокуратура все скасовували і заново відкривала (до сих пір відкрито кримінальне провадження і майже ніяких дій не зроблено – враховуючи, що торги були проведені в 2010 році).

    Паралельно позичальник подав позов про визнання прилюдних торгів недійсними і позов мав бути задоволеним, оскільки порушень було досить щоб скасувати 10 таких торгів. Але як суд першої, так і суд апеляційної інстанції  відмовив у задоволенні позову та вказав, що ніяких порушень не було. Зміст цих рішень можна пред’являти як зразок антиправосуддя. І лише суд касаційної інстанції побачив деякі порушення при проведенні торгів і скасував рішення судів та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. 

     На цій стадії ми почали допомагати Позичальнику боротися проти цього свавілля. Був поданий позов про визнання торгів недійсними та витребування майна назад у власність. Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Нестеренко Сергій Григорович задовольнив позов, визнав недійсними прилюдні торги та повернув будинок у власність позичальника.

     Суди апеляційної та касаційної інтсанцій залишили без змін рішення суду першої інтсанції.

   Захист клієнта в цій справі здійснювалипартнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», кредитні адвокати Роман Коротя та Василь Майоров.

   рома сайт          DSC5489

 

      Ви можете зателефонувати за номером телефону:

050-266-27-26 або 063-595-87-10

 

та отримати консультацію з приводу

 

вашої кредитної проблеми.

 

   Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.

1 грин

13 грин

 14 грин

 

                                                           

 

1 грин ап

9 грин ап