Наші послуги

Виграли судовий процес та скасували виконавчий напис нотаріуса - Ощадбанк

     Ця стаття знадобиться тим у кого банк намагається відібрати іпотеку за допомогою виконавчого напису нотаріуса. Якщо у вас виникають запитання: як скасувати виконавчий напис нотаріуса вчинений ПАТ Ощадбанк, як судитися з ПАТ Ощадбанк, як виграти суд у ПАТ Ощадбанк, як зберегти іпотеку, як припинити стягнення на житло, то інформація зазначена нижче вам знадобиться.
IMG 7158
      Спір полягав в наступному: ПАТ Ощадбанк розпочав процедуру звернення стягнення на предмет іпотеки. З ПАТ Ощадбанк був укладений кредитний договір за умовами якого був наданий валютний кредит. Для забезпечення виконання вказаного кредиту був укладений договір іпотеки за яким в іпотеку була передана квартира.  Банк, вважаючи що кредитне зобов’язання порушується в значному розмірі, звернулася до нотаріуса з заявою про вчинення виконавчого напису відносно предмета іпотеки – трикімнатної квартири. Звісно нотаріус, який в подібних випадках як правило не думає про дотримання норм законодавства, звернула стягнення на нерухомість в рахунок погашення всіх тих сум «начебто заборгованості», які були вказані в виконавчому написі. Виконавчий напис був поданий до виконавчої служби і розпочалася процедура відібрання нерухомості.
     Ми звернулися до суду з відповідним позовом про скасування вищевказаного виконавчого напису – визнання його таким, що не підлягає виконанню. В своїй позовній заяві ми посилалися на масу порушень виявлених при вчиненні виконавчого напису – не доведення нотаріусу факту надання грошових коштів, не доведення нотаріусу факту порушення кредитного зобов’язання, сплив строку позовної давності на стягнення тіла кредиту, процентів, пені; неотримання іпотекодержателями вимоги, яку банк зобов’язаний був направляти, невідповідність сум грошових коштів в виконавчому написі та в направленій іпотекодавцям вимозі, рахування пені в доларах США та ін.. Також ми домоглися зупинення виконавчого провадження за незаконним виконавчим написом.
      Судом першої інстанції позов було задоволено та визнано таким, що не підлягає виконанню спірний виконавчий напис. Підставою для задоволення позову стали невідповідність сум грошових коштів в виконавчому написі та в вимозі, яка направлялася іпотекодавцям. Апеляційна скарга це рішення банком не подавалася.
       Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.
       Захист клієнта відносно свавілля ПАТ Ощадбанк здійснював партнер Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», кредитний юрист Роман Коротя.
рома сайт
 
 
 
 

    Якщо ви не знаєте як боротися з банківським беззаконням, зверніться за номером телефону: 050-266-27-26 або 063-595-87-10, та отримайте правову консультацію.

нер 1

нер 2

нер 3

нер 4