Наші послуги

Виграли судовий процес та визнали таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис нотаріуса - ОТП Факторинг Україна

     Ця стаття знадобиться тим, у кого колектори або банк намагаються забрати іпотечний будинок, квартиру чи інше майно. Якщо у вас виникають запитання: як виграть суд у колекторів або банку, як відстояти свою правоту у суді, як виграти суд у ТОВ ОТП Факторинг Україна чи ПАТ ОТП Банк, як визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, як скасувати виконавчий напис нотаріуса, як боротися з банківським та колекторським беззаконням, то інформація в цій стаття вам знадобиться.

IMG 7158

Ситуація виглядає наступним чином:  З ПАТ ОТП Банк був укладений кредитний договір, за яким надавалися долари США на купівлю житлового будинку. В якості забезпечення  виконання вказаного кредитного договору був укладений договір іпотеки, за яким  в іпотеку був переданий будинок та земельна ділянка. В певний момент часу фінансове становище позичальника погіршилося і він почав прострочувати кредитне зобов’язання. ПАТ ОТП Банк передав вказаний кредит кредитним портфелем своїй підручній колекторській компанії - ТОВ ОТП Факторинг Україна. Остання розпочала процедуру стягнення боргу і звернулася до нотаріуса з заявою про вчинення виконавчого напису відносно предмета іпотеки – будинку з земельною ділянкою. Заява була задоволена і нотаріус вчинив виконавчий напис та звернув стягнення на іпотечне майно.
     Ми звернулися до суду з відповідним позовом про скасування вищевказаного виконавчого напису – визнання його таким, що не підлягає виконанню. В своїй позовній заяві ми посилалися на велику кількість порушень виявлених при вчиненні виконавчого напису, а саме: не доведення нотаріусу факту надання грошових коштів; не доведення нотаріусу факту порушення кредитного зобов’язання; сплив строку позовної давності на стягнення тіла кредиту, процентів, пені; неотримання іпотекодержателями вимоги, яку банк зобов’язаний був направляти; існування рішення суду про стягнення заборгованості за цим кредитним договором, вчинення нотаріусом виконавчого напису не в межах свого нотаріального округу та інше.

     Судом першої інстанції позов було задоволено та визнано таким, що не підлягає виконанню спірний виконавчий напис.

     Однією з підставою для задоволення позову стало існування рішення суду про стягнення заборгованості по цьому ж кредитному договору в якому суми відрізняються від тих, що вказані в виконавчому написі, а також підставою стало те, що розрахунок заборгованості не може бути допустимим та достовірним доказом безспірності заборгованості за кредитним зобов’язанням. Колекторами була подана апеляційна скарга, але апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, але зазначив інші підстави для задоволення позову – в виконавчому написі були визначені суми заборгованості за 5 років, що порушує законодавство, яке визначає строки позовної давності, які становлять 3 роки.

     Захист клієнта в цій справі здійснював партнер Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», кредитний адвокат  Роман Коротя.

рома сайт

      Ви можете зателефонувати за номерами телефону: 050-266-27-26 або 063-595-87-10, та отримати консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

 

 Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.

лаз 1 1

   лаз 1 5

лаз 2 1

лаз 2 5