Наші послуги

Виграли судовий процес та зберегли автомобіль - Вердикт Фінанс

    Ця стаття знадобиться тим хто має проблемний кредит і у кого колекторська компанія хоче відібрати заставу, іпотеку. Якщо у вас виникають запитання: як використати позовну давність щоб колекторам відмовили в зверненні стягнення на предмет застави, іпотеки, як зберегти заставу і не платить кредит, як виграти суд у колекторів, як виграти суд у ТОВ Вердикт Фінанс, як закрити, припинити, списати, анулювати кредит, як не повертати кредит, то ця стаття вам стане у нагоді.

   IMG 7158

   Спір виник відносно звернення стягнення на предмет застави – автомобіль. Вказане майно виступало забезпеченням виконання валютного кредитного договору укладеного між фізичною особою позичальником та ПАТ Сведбанк. Останній продав заборгованість ТОВ Вердикт Фінанс.

 

  Колекторська компанія ТОВ Вердикт Фінанс звернулася до суду з позовом про звернення стягнення на предмет застави  шляхом надання їй права продажу майна від свого імені. Внаслідок залучення підставного поручителя,  ТОВ «Фінансові перспективи», позов був пред’явлений до м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області. Враховуючи, що власник майна проживає в м. Києві  колектори вважали що  ніхто з ними боротися не буде і вони швидко провернуть свою злочинну схему по продажу майна. Ніхто з самого початку не сумнівався відносно того, що відбулася домовленість колекторів з суддею про правильне рішення, але все ж таки ми надіялися, що суд буде ухвалювати законне рішення оскільки ми знайшли і надали суду дуже багато підстав для відмови у задоволенні позову і ухвалювати судді рішення не дивлячись на ці підстави – було б дуже нерозумно.  

 

      Підставами зокрема були: пропуск строку позовної давності на пред’явлення позовних вимог, не доведення факту виникнення у нашого клієнта обов’язків виконувати кредитне зобов’язання, не доведення факту виникнення у колекторів прав звертатися до нашого клієнта з вимогами, відсутність реєстрації в відповідному реєстрі відомостей про звернення стягнення, не направлення обов’язкових вимог нашому клієнту після направлення яких тільки і з’являється право звертатися до суду та інше.Суддя на судових засіданнях тільки робив вигляд, що хоче ухвалити законне та обґрунтоване рішення. Після 4 оголошень перерви в судових засіданнях суддя ухвалює рішення та задовольняє вимоги в повному обсязі: і звернення стягнення, і надання права знімати автомобіль з реєстрації в ДАІ, і надання права отримання дублікатів всіх документів пов’язаних з автомобілем,  і передання автомобіля колекторам разом з ключами.Звісно на вказане рішення (яке можна показувати як зразок анти правосуддя) була подана апеляційна скарга.Суддя в апеляційному суді 6 разів переносила справу. Було змінено рішення, яким залишено в силі  звернення стягнення і лише абсурдні пункти – передання автомобілю разом з ключами, отримання права знімати автомобіль з обліку в ДАІ та інше були скасовані.

 

     Була подана касаційна скарга, яка була задоволена. В своєму рішенні суд касаційної інстанції встановив обставину пропуску строку позовної давності та наявності підстав для відмови в задоволенні позову про звернення стягнення на предмет застави. Справа була направлена на новий розгляд до суду апеляційної інстанції, який відмовив в  задоволенні позову виходячи з тих же підстав.

 

           Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.

 

      Захист клієнта в цій справі здійснював партнер Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокат по кредитам Роман Коротя.

рома сайт

Ви можете зателефонувати за номерами телефону: 050-266-27-26 або 063-595-87-10 та отримати  консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

кор1

кор2

кор3

кор4

кор5

кор6

 

кор7

кор8

кор9

кор10

кор11