• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Захист прав ПОЗИЧАЛЬНИКІВ


 

Пропонуємо Вам консультацію по телефону 063-595-8710 

 Детальніше...

 

ПАТ "Дельта банк" - рекомендації

Пропонуємо поради необхідні для ефективній роботі з ПАТ "Дельта банк"

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Виграли судовий процес та анулювали кредитний борг - Дельта банк

   Ця стаття знадобиться тим хто має кредитну заборгованість по кредиту і на кого банк подав до суду. Якщо у вас виникають запитання: як виграти суд у ПАТ Дельта банк, як списати кредит, як домогтися відмови суду в задоволенні позову банку про стягнення заборгованості за позовною давністю, як зберегти іпотеку, то інформація в цій статті вам допоможе.

 

IMG 7158

    Спір виник відносно валютного кредитного договору укладеного з ПАТ Український промисловий банк. Потім між ПАТ Укрпромбанк та ПАТ Дельта банк був укладений договір про передачу активів та кредитних зобов’язань, за яким право вимоги відносно кредитного договору було передано ПАТ Дельта банк.

    Внаслідок існування прострочки по кредиту банк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості за кредитним договором.

     Нами була подана заява про застосування позовної давності, де існувало посилання на ту обставину, що ПАТ Дельта Банк звернувся до суду після спливу строку позовної давності, оскільки Укрпромбанк звертався до Позичальника з вимогою про дострокове повернення всіх грошових коштів і визначив в цій вимозі строк виконання кредитного зобов’язання таким, який настав, станом на дату звернення з вимогою. І тому враховуючи, що строк позовної давності визначений законодавством становить 3 роки, виходить, що банк пропустив вказаний строк на звернення до суду з позовом, оскільки з дня звернення з досудовою вимогою до дня звернення з позовом пройшло більше ніж 3 роки.

     Суд першої інстанції відмовив в задоволенні позову про стягнення заборгованості виходячи з того, що банком не доведена заборгованість і не надані первинні бухгалтерські документи, лише які і можуть підтверджувати факт існування кредитної заборгованості. Доводи заяви про застосування позовної давності не були взяті до уваги судом і тому ми були змушені звернутися до апеляційного суду з апеляційною скаргою в які просили змінити мотивувальну частину рішення і зазначити, що підставою для відмови в задоволенні позову є пропуск позивачем строку позовної давності. Суд апеляційної інстанції апеляційну скаргу задовольнив і зазначив, що банк не має право стягувати кредитну заборгованість оскільки строк позовної давності вже пройшов.

    Захист клієнта в цій справі здійснювали партнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», юристи по кредитам  Роман Коротя та Василь Майоров.

рома сайт     DSC5489

      Ви можете зателефонувати за номером телефону:

050-266-27-26 або 063-595-87-10 та отримати правову консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

 

    Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення.

1 пав

6 пав

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.