• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Отримання вимоги від банку про стягнення на предмет іпотеки (для юридичних осіб)

Якщо для вас очевидно, що ваша група підприємств не може обслуговувати кредит вам необхідно провести ряд превентивних дій, а саме:
 
1. Для того, щоб банк не зміг застосувати позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки (взяття на баланс предмет іпотеки або продаж предмет іпотеки від імені банку третім особам) необхідно на предмет іпотеки накласти арешт. Арешт унеможливить будь-яке переоформлення предмету іпотеки. Наприклад, фізична особа взяла в борг у фізичній особі за договором позики, а іпотекодавці виступили фінансовими поручителями. В суді кредитор просить накласти арешт на майна поручителів мотивуючи це тим, що поручителі намагаються передати майну в управління. Також можна накласти арешт через господарський суд.
 
2. Банк може продати право вимоги по кредитним договорам третім особами без повідомлення позичальника та іпотекодавця. В цьому разі ми радимо провести ряд публічних дій які направлені на те, щоб треті особи відмовились від купівлі права вимоги по кредитному договору. Наші юристи провели ряд позовів через господарські суди і при перевірки судових реєстрів покупці кредиту вирішили відмовитись від купівлі проблемного кредиту.
Крім цього, відповідно до ст. 38 ЗУ «Про іпотеку» банк  зобов'язаний  за 30 днів  до дати укладення  договору письмово повідомити  іпотекодавця про свій намір укласти    цей    договір.
 
3. Виходячи з нашої практики та при наявності декілька іпотек необхідно сфокусувати всі грошові кошти на погашенні одного конкретного предмету іпотеки. Так ви зможете вивести один предмет іпотеки та продовжуввати боротьбу за збереження іншого заставного майна. Якщо так не робити, позичальник просто буде сплачувати всі предмети іпотеки та не зможе сфокусуватись на збереженні одного ризикуючи втратити все. Досить дієва схема погашення кредиту поручителями, до яких після виплати переходять права вимоги по кредиту та іпотеки.
 
4. Необхідно розрізняти вимоги банку про дострокове повернення кредиту та вимоги про стягнення на предмет іпотеки. Саме після отримання від банку Вимоги про стягнення на предмет іпотеки необхідно починати діяти, оскільки це читкий сігнал, що банк починає вчиняти стягнення на іпотеку. 
 
5. Майже всі кредитні договори мають дефект істотної умови договору, а саме строк договору. Подання позову про визнання пункту кредитного договору дозволить позичальнику домовитись з банком про реструктуризацію або трансформування кредитних відносин в лізингові. Як відомо, при лізингу банку може не дотримуватись нормативів НБУ та пропонувати більший строк кредитування та маленьку проценту ставку. Також можливий варіант вільного формування графіку сплати лізингових платежів, зокрема частину коштів перенести на кінець графіку.
 
Наша команда юристів мають єдиний напрямок спеціалізаціі - це банківське право та захист юридичних осіб - позичальників від стягнення зі сторони банку.
 
Ми допоможемо вам розробити комплексну стратегію протидії банку.Вироблення стратегії захисту інтересів позичальника в судовому процесі
 
Телефон для консультації – 063-595-87-10
 

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.